5 دلیل برای این که پکیج ایران رادیاتور بخرید – پرفروش ترین پکیج کدام است؟ – بهترین پکیج ایران رادیاتور کدام است؟

5 دلیل برای این که پکیج ایران رادیاتور بخرید – پرفروش ترین پکیج کدام است؟ – بهترین پکیج ایران رادیاتور کدام است؟

یادتان هست که در مطلب 5 دلیل برای خرید پکیج بوتان چه مطالبی را عنوان کردیم؟ هر کدام از پکیج های موجود در بازار ایران دارای مزیت ها و معایبی هستند. با این حال شرکت ایران رادیاتور سعی کرده است یکی از بهترین و با کیفیت ترین پکیج های موجود در بازار ایران را تولید کند. قیمت پکیج ایران رادیاتور با بوتان تفاوت زیادی دارد و در بسیاری از استان ها پرفروش ترین پکیج از آن شرکت ایران رادیاتور است. در این مطلب میخواهیم جواب سوالاتی نظیر پکیج ایران رادیاتور بخریم یا نخریم ، کیفیت پکیج ایران رادیاتور ، مقایسه پکیج های دیواری و چرا باید پکیج ایران رادیاتور بخرید … صحبت کنیم.

پکیج ایران رادیاتور بخرید چون کمترین قیمت را در بازار دارد.

با وجود این که تفاوتی ندارد رادیاتور بوتان یا ایران رادیاتور بخرید، اما برای پکیج چنین چیزی مطرح نیست.  با یک تحقیق ساده راجع به قیمت پکیج ایران رادیاتور متوجه میشوید که کمترین قیمت بازار را پکیج های ایران رادیاتور به خود اختصاص داده اند. قیمت پکیج یکی از مهم ترین المان هایی است که یک مصرف کننده برای خرید پکیج به آن توجه میکند. البته تمام افراد انتظار دارند در کنار هزینه ای که برای خرید پکیج میپردازند کیفیت مناسب نیز دریافت کنند. خوشبختانه پکیج ایران رادیاتور یکی از با کیفیت ترین پکیج های بازار ایران است و اگر به طور مرتب سرویس های سالیانه روی آن انجام شود تا سال های زیادی خانه شما را گرم میکند.

 علاوه بر این، اکثر قطعات پکیج ایران رادیاتور ساخت ایتالیا یا تحت لیسانس شرکت های ایتالیایی و آلمانی میباشد. با وجود این که تمام پکیج های ایران رادیاتور کیفیت بالایی دارند اما شاهکار ایران رادیاتور، پکیج های سری L این شرکت مانند L24FF L28FF  و  L36ff میباشد. خرابی این پکیج ها در مقابل پکیج های ایران رادیاتور سری Eco  و M کمتر است اما نتیجتا قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff بالاتر از پکیج اکو و M میباشد.

قیمت پکیج ایران رادیاتور 28000 و قیمت پکیج ایران رادیاتور 36000 بیشتر از قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff اما توجه کنید گران تر بودن این پکیج ها به معنی کارایی بهترشان نیست. پکیج های l28ff و l36ff فقط ظرفیت گرامیشی بالاتری دارند و برای خانه ها و آپارتمان های بزرگتر استفاده میشوند. مثل این است که بخواهید لپ تاپ بخرید و نهایت کاری که میخواهید بکنید دیدن فیلم با آن باشد، قاعدتا یک لپ تاپ با قیمت مناسب نیز کارتان را راه می اندازد و نیازی نیست لپ تاپ 50 میلیونی برای فیلم دیدن بخرید.

پکیج ایران رادیاتور بخرید چون خدمات پس از فروش متمرکز در هر شهر بزرگ دارد.

فکرش را بکنید پکیجتان خراب شود و تنها جایی که بتوانید روند تعمیر پکیج خود را پیگیری کنید شرکت اصلی خدمات پس از فروش در تهران باشد. قاعدتا از این بابت که جای فیزیکی و متمرکزی برای تعمیر پکیجتان وجود ندارد حالتان گرفته میشود.

اما برای پکیج های ایران رادیاتور به این گونه نیست. هر کدام از شهرهایی که پکیج ایران رادیاتور به صورت وسیع و گسترده در ان فروخته میشود دارای یک واحد مستقل خدمات پس از فروش ایران رادیاتور هستند. به این ترتیب هم روند پیگیری تعمیر پکیج راحت میشود و هم جایی هست که بروید و تعمیر پکیجتان را ببینید یا درخواست سرویسکار بکنید.

مثلا آدرس نمایندگی ایران رادیاتور در کرمان خیابان 24 اذر فعالیت میکند و تمام سرویسکاران پکیج ایران رادیاتور و نمایندگی های ایران رادیاتور کرمان موظف به ارائه گزارش به این واحد هستند. این در حالی است که نمایندگی فروش پکیج ایران رادیاتور در کرمان تعداد بیشتری دارد. اگر نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرمان داشته باشید میتوانید به راحتی به دفتر خدمات این شرکت مراجعه کنید و مشکل خود را بیان نمایید.

پکیج ایران رادیاتور بخرید به خاطر وفور لوازم و قطعات پکیج ایران رادیاتور در بازار

تفاوت بارز پکیج ایران رادیاتور با دیگر انواع پکیج ها این است که چندین و چند سال از یک سری قطعات مشخص برای پکیج های خود استفاده کرده است. بر عکس پکیج های بوتان که بیش دوازده نوع مختلف تولید شده اند و قطعات بسیاری از آن ها با همدیگر متفاوت است, پکیج ایران رادیاتور تنها در دو ست هیدرولیک به نام های فوگس و اتما تولید شده است و این یک مزیت نسبت به پکیج های دیگر است. تقریبا تمام شهر های بزرگ قطعات پکیج ایران رادیاتور برای فروش پیدا میشود. البته یکی از معایب پکیج ایران رادیاتور این است که اگر از تعمیرکار مجاز ایران رادیاتور یا نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر پکیج نیایند، مشخص نیست که قطعه اصلی پکیج به شما بفروشند.

لیست قیمت قطعات پکیج ایران رادیاتور در سراسر ایران به یک قسمت است. به این ترتیب هیچ فروشنده ای نمیتواند گران فروشی کند و قیمت را بالاتر از لیست قیمت قطعات مصوب از شرکت ایران رادیاتور بیان نماید. به طور مثال، قیمت برد پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff 850 هزار تومان ، قیمت فلوسوئیچ پکیج ایران رادیاتور 120 هزار تومان ، قیمت مبدل پکیج ایران رادیاتور یک میلیون تومان و قیمت شیر برقی پکیج ایران رادیاتور 180 هزار تومان میباشد که در سراسر ایران فرقی نمیکند.

پکیج ایران رادیاتور بخرید به خاطر استفاده از ست هیدلوریک برنجی

تعمیرکاران پکیج یک مولفه از پکیج ایران رادیاتور را خیلی قبول دارند: استفاده از ست هیدرولیک با الیاژ برنج. این در حالی است که پکیج های بوتان همگی از ست هیدرولیک پلیمری استفاده میکنند. مطمئنا عمر هیدرولیک های برنجی بسیار بیشتر از هیدرولیک های پلیمری است و برای شرکت ایران رادیاتور این یک مزیت محسوب میشود. البته این به این معنی نیست که پکیج بوتان کیفیت کمتری نسبت به ایران رادیاتور داشته باشد زیرا ست هیدرولیک برنجی در کنار مزیت خود که عمر بسیار طولانی میباشد، یک عیب بزرگ دارد: رسوب میگیرد.

در نتیجه اگر واقعا میخواهید نهایت استفاده از پکیج ایران رادیاتور خود را ببرید حتما باید رسوب گیر نصب کنید، مایع ضد رسوب و هوا را سالی یک بار به مدار رادیاتور ها تزریق کنید و سرویس های سالیانه دستگاه را به طور مرتب انجام دهید. در غیر این صورت، دستگاه رسوب میگیرد و زودتر از آن چیزی که فکرش را بکنید اذیتتان خواهد کرد. به این ترتیب خوب است که همیشه شماره یک تعمیر کار مجرب پکیج ایران رادیاتور را در لیست مخاطبین خود داشته باشید.

پکیج ایران رادیاتور بخرید به خاطر گارانتی دو ساله بی قید و شرط

همچون پکیج های بوتان , شرکت ایران رادیاتور نیز گارانتی پکیج های خود را به 24 ماه افزایش داده است. این نیز بک مزیت برای پکیج ایران رادیاتور میباشد. کیفیت بالای دستگاه های پکیج ایران رادیاتور خیال شما را راحت میکند. به علاوه چون شرکت ایران رادیاتور از معروف ترین شرکت های صنعت گرمایشی در ایران است، برای تعمیر و استفاده از گارانتی خود به مشکل بر نمیخورید.

شاید با خود فکر کنید که گارانتی دو ساله که مزیت نیست اما اشتباه میکنید، قطعا داشتن گارانتی دو ساله از شرکت های معروف یک مزیت محسوب میشود. به طور مثال فکر کنید یک پکیج به نام سالار خریده اید و فروشنده به شما قول دو سال گارانتی بی قید و شرط داده است اما به محض خراب شدن پکیج متوجه میشوید که هیچ کس از تعمیرش سر در نمیاورد و باید دستگاه را باز کنید ببرید به کارخانه تا تعمیر شود !

بالاخره پکیج ایران رادیاتور بخریم یا بوتان ، یا لورچ ایساتیس فرولی و ... ؟

با وجود این که پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین و مناسبترین پکیج دیواری در بازار ایران است و در بسیاری از نقاط ایران عنوان پرفروش ترین پکیج را از آن خود کرده است، جواب مشخصی برای سوال ” پکیج ایران رادیاتور بهتر است یا بوتان یا لورچ یا ایساتیس و … ” وجود ندارد.  مطمئنا هر شرکت تولید کننده پکیجی، پکیج ارزان قیمت و پکیج گران قیمت تولید میکند و هر کس هر چقدر پول بدهد آش میخورد. این یعنی قطعا پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff بهتر از مدل اکو میباشد اما حتما قیمت بالاتری دارد. هیچ شرکتی هم دوست ندارد با نام پکیج بی کیفیت معروف شود. در نتیجه تمام شرکت ها پکیج های خوبی میسازند. قبل از این که بپرسید پس بالاخره پکیج چی بخرم ، باید بگویک این به شما بستگی دارد که چگونه پکیج خود را نگهداری کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان در کرمان

به پایان این مطلب رسیدیم. اگر در خصوص تعمیر پکیج ایران یا بوتان کمکی خواستید ما در خدمتیم. کافیست مشکل پکیج خود را در بخش نظرات همین سایت بیان کنید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند. اگر پکیج ایران رادیاتور یا بوتان در کرمان دارید و نیاز به تعمیرکار دارید، با شماره کرمان تاسیسات تماس بگیرید.

همچنین ما برای راحتی بیشتر شهروندان کرمانی، یک بخش سفارش انلاین نصاب، تعمیرکار و سرویسکار پکیج آماده کرده ایم. کافیست فرم را پر کنید و منتظر تعمیرکار پکیج در کرمان باشید. خدمات ما در کرمان عبارتند از تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایساتیس و… . امیدوارم مطلب بالا برایتان جالب بوده باشد. همچنین نوشته ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شما کمک میکند تا مطالب بیشتری پیرامون این موضوع یاد بگیرید.

این پست دارای 5 نظر است

 1. Very nice article, just what I wanted to find.

 2. در پکیج های اروپایی هم از هیدرولیک ست پلیمری استفاده شده است.

  1. در بعضی موارد بله.
   دقت کنید، اگر چیزی در اروپا استفاده میشود به معنی کیفیت بالاتر نیست. آنجا اصلا بحث تعمیرات ندارند. هر وقت دستگاه خراب شد میروند یکی نو میخرند. در ضمن به دلیل کم بودن سختی آب، خرابی دستگاه ها خیلی کمتر است.
   شما بنز و بی ام دبلیو سوار شو، توش بنزین و روغن بی کیفیت بریز، یک ماهه خراب میشن.

 3. آشغال ترین پکیج ایران رادياتور اصلا به درد نمیخوره من خودم یه تاسیساتی هستم خدماتش طرف آمده ابروش رو درست کنه زد چشش کور کرد جوابم نمیده

 4. بی کیفیت ترین و بدترین پکیج های ایرانی، ایران رادیاتور و ایساتیس
  نخرید که پشیمون میشید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو