تعمیر پکیج بوتان کرمان

تعمیر پکیج بوتان کرمان

در این مطلب راجع به نمایندگی بوتان کرمان مطالبی را میخوانید. همچنین لیست نمایندگی بوتان در کرمان و نمایندگی پکیج بوتان کرمان را مشاهده میکنید. در ادامه پکیج های بوتان موجود در بازار کرمان و مزیت های پکیج بوتان را مطالعه میکنید و در نهایت میتوانید برای تعمیرات پکیج بوتان در کرمان ، فرم سفارش پر کنید و منتظر یک تعمیرکار از نمایندگی تعمیرات بوتان در کرمان باشید.

معرفی پکیج های بوتان

پکیج شوفاژ دیواری اپتیما ( تعداد موجودی در نمایندگی بوتان کرمان : تقریبا صفر)

شاهکار شرکت صنعتی بوتان، پکیج شوفاژ دیواری اپتیما است. این پکیج با کیفیت دارای دو ست هیدرولیک پلیمری میباشد. کیفیت قطعات پکیج شوفاژ دیواری اپتیما به حدی بالاست که بسیاری از اساتید برجسته حوزه صنعت گرمایش خانه، این پکیج را بهترین پکیج موجود در کرمان تلقی میکنند. متاسفانه پکیج دیواری اپتیما شرکت بوتان دیگر تولید نمیشود. به همین دلیل تعداد موجودی این پکیج در نمایندگی بوتان کرمان تقریبا به صفر رسیده است. 

پکیج اپتیما بوتان optima butane، در ظرفیت 24 کیلووات تولید شده است. این پکیج دارای راندمان (بازدهی) بیش از 90 درصد میباشد. تعدادی از دستگاه های اپتیما به صورت فن دار و تعداد دیگر بدون فن تولید شدند و به این ترتیب به دو گروه پکیج با محفظه احتراق بسته و پکیج با محفظه احتراق باز تقسیم شدند. در پکیج های محفظه احتراق بسته، تنفس دستگاه میتواند توسط یک دودکش دو جداره از خارج از محیط ساختمان صورت بگیرد و عمل اخراج دود توسط فن و جدار داخلی دودکس دو جداره به بیرون انجام شود.

پکیج بیتا بوتان کرمان ( تعداد موجودی در نمایندگی بوتان کرمان : به وفور یافت میشود)

یکی از پکیج های جدید و ارزان قیمت شرکت صنعتی بوتان، پکیج شوفاژ دیواری بیتا است. این پکیج نیز دارای ست هیدرولیکی پلیمری میباشد. نمایندگی بوتان کرمان برای آن دسته از مشتریانی که نمیخواهند برای پکیج شوفاژ دیواری خانه خود هزینه زیادی را بپردازند این پکیج را پیشنهاد مینماید.

پکیج شوفاژ دیواری پرلا  پرو ( تعداد موجود در نمایندگی بوتان در کرمان : به وفور یافت میشود)

 

 

 

یکی دیگر از دستگاه های بسیار با کیفیت شرکت بوتان، پکیج شوفاژ دیواری پرلا میباشد. این پکیج در دو ظرفت 28 و 24 هزار تولید میگردد و یکی از تفاوت های آن با دیگر پکیج های موجود در بازار کرمان، وجود پمپ سیرکولاتور ویلو از شرکت آلمانی ویلو میباشد. این پکیج نیز دارای ست هیدرولیک پلیمری است و دو مبدل یعنی مبدل اصلی و مبدل ثانویه را در خود جای داده است.

پکیج های دیگر شرکت بوتان عبارتند از پکیج شوفاژ دیواری کالدا ونزیا بوتان کرمان، پکیج شوفاژ دیواری بنسره پرو بوتان کرمان، پکیج ورونا، پکیج پارما، پکیج پاویا، پکیج بی ام…

 

خصوصیات فوق العاده پکیج بوتان از نظر نمایندگی بوتان کرمان

پکیج بوتان دارای پیشرفته ترین سیستم های الکترونیکی میباشند که توسط برد پکیج، این دستگاه را کاملا هوشمند میسازند:

·         پمپ سیرکوله پکیج بوتان (شرکت گرندفوس) دارای سه سرعت مختلف

·         شیر برقی یا همان شیر سه طرفه (شرکت البی ایتالیا)

·         دارای دو مبدل گرمایشی با بهترین کیفیت

·         سیستم ضد یخ پکیج

·         سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر موتوری

·         سیستم با پس خودکار

·         قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی

·         سیستم هواگیری پکیج به صورت اتوماتیک

لیست نمایندگی بوتان کرمان

1.      نمایندگی بوتان کرمان مهندس بابایی تاسیسات سپهر خیابان اقبال

2.      نمایندگی بوتان کرمان مهندس جهانگیری تاسیسات دی، نبش کوچه 52 جهاد (نمایندگی قطعات بوتان در کرمان)

3.      نمایندگی بوتان کرمان مهندس نصیری خیابان حافظ

4.      نمایندگی بوتان کرمان مهندس هرمز زارعی پارک مطهری

5.      نمایندگی بوتان کرمان تاسیسات رزوه چهارراه احمدی

6.      نمایندگی بوتان کرمان مهندس رامین زارعی پارک مطهری

 

7.      نمایندگی بوتان کرمان مهندس فرامرزپور بلوار هوانیروز

8. نمایندگی بوتان کرمان مهندس غفاری خیابان 24 آذر. نمایندگی بوتان و گلدیران

 

پیشنهاد ما برای بیشتر شدن عمر مفید پکیج دیواری بوتان:

نمایندگی بوتان کرمان برای بیشتر شدن عمر پکیج به شما پشینهاد میکند تا دمای خروجی آب را بین 40 تا 45 درجه تنظیم نمایید. به این ترتیب دیگر نیازی نیست آب سرد و گرم را در حمام مخلوط کنید و رسوب کمتری از آب جدا خواهد شد.

علاوه بر این، مهم ترین نکته برای سالم نگه داشتن پکیج، سرویس سالیانه آن است. به علت سختی بالای آب و پر املاح بودن آن در شهر کرمان، مبدل اصلی و ثانویه پکیج ها زودتر از بقیه شهر ها رسوب میگیرد. به همین دلیل در شهر کرمان نیاز به اسیدشویی پکیج زودتر از بقیه شهر ها حس میشود. 

مزیت های پکیج بوتان

بارزترین ویژگی های پکیج های بوتان به شرح زیر است:

1.      کیفیت بسیار بالای پکیج های بوتان و تولید داخلی: پکیج های بوتان علاوه بر این که داخل کشور تولید میشوند، کیفیت بسیار بالایی دارند و اکثر قطعات پکیج بوتان اصل ایتالیا میباشد. وجود قطعات با کیفیت تضمینی شرکت بوتان، به شما آسودگی خاطر برای خرید پکیج بوتان در شهر کرمان را میدهد.

2.      هیدرولیک های پلیمری: از بهترین ست هیدرولیک هایی که در پکیج های موجود در بازار ایران وجود دارد، ست هیدرولیک پلیمری پکیج بوتان است. ویژگی برتر این ست هیدرولیک ها در کنار ارزان بودنشان، رسوب نگرفتن آن ها است.

3.      خدمات پس از فروش فوق العاده سریع: یکی از سریعترین تعمیرات را پکیج بوتان به خود اختصاص داده است. تعداد نمایندگی بوتان در کرمان بالغ بر 10 نفر است و این موضوع باعث شده است که کیفیت خدمات پس از فروش ارائه شده بسیار بالا باشد.

4.      وجود سیستم آب گرم لحظه ای : پکیج های بوتان نسل جدید دارای سیستم آب گرم لحظه ای میباشند. در نتیجه مشعل دقیقا زمانی روشن میشود که آب گرم باز شود. به این ترتیب سوخت مصرفی پکیج های بوتان بسیار پایین است.

5.      راندمان بالای 93 درصد پکیج بوتان: پکیج بوتان دارای راندمان بسیار خوبی است. همچنین عملکرد خود را در شب های سرد زمستانی کرمان ثابت کرده است.

6.      سیستم عیب یابی هشومند پکیج بوتان: نسل جدید پکیج های بوتان بهترین سیستم عیب یابی را دارند. به این ترتیب سرعت تعمیر پکیج زیاد میشود و در مواردی خودتان نیز میتوانید پکیج بوتان خود را تعمیر کنید.

 

7.      هواگیر اتومات پمپ پکیج بوتان. وجود ایرونت اتومات روی کلگی پمپ پکیج بوتان موجب شده است که مدار رادیاتور های بوتان هوا نگیرد.

شرکت بوتان در سایت اینترنتی خود ادعا کرده است که با تست گرفتن دستگاه های پکیج شوفاژ دیواری و مقایسه نتیجه آن با دیگر شرکت های تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری که در داخل کشور ایران تولید میشوند، پکیج های بوتان دقت بالاتری نسبت به دیگر پکیج های ایرانی برای تطبیق دمای آب گرم مصرفی با دمای تنظیم شده دارند.

 

همچنین این شرکت معتقد است که نتیجه ی تست پایداری دمای آب گرم خروجی نشان میدهد که یک نواختی و نداشتن نوسان دمای آب خروجی در این پکیج ها نسبت به پکیج های دیگر تولید داخل (ایران رادیاتور، ایساتیس، شفیع سازه شرق، اخگر، فرولی، لورچ) بیشتر است.

موضوع دیگر، زمان انتظار برای دریافت آب گرم است که در این مورد هم نمایندگی بوتان کرمان معتقد است دستگاه های سریعتری نسبت به شرکت های تولید داخلی پکیج مانند ایران رادیاتور و ایساتیس دارد.

 

برای این که متوجه شویم که یک دستگاه پکیج چه مقدار از سوخت مصرفی خود را تبدیل به گرمای مفید و قابل استفاده میکند از مفهوم راندمان استفاده میکنیم به این ترتیب، پکیجی که راندمان بیشتری دارد، بهتر میتواند سوخت ورودی خود را به گرما تبدیل کند. پکیج های شوفاژ دیواری بوتان راندمان بالای 90 درصد را دارند و به این ترتیب عمیکرد فوق العاده ای را از خود نشان میدهند. نمایندگی بوتان کرمان، کیفیت بسیار بالای پکیج های وبتان را تضمین میکند.

لوازم مورد نیاز برای نصب پکیج بوتان در کرمان:

 1. یک جفت شیر پروانه ای ½
 2. یک جفت شیر پروانه ای ¾
 3. چهار عدد شیلنگ پیسوار برای رفت و برگشت رادیاتور ها و آب ورودی و خروجی پکیج
 4. سختی گیر ( بهتر است بهترین سختی گیر بازار را از نمایندگی بوتان کرمان تهیه کنید)
 5. فیلتر گاز
 6. شلنگ گاز
 7.  تمام موارد بالا را میتوانید از نمایندگی بوتان کرمان خریداری نمایید.

مشکلات احتمالی پکیج در صورت سرویس نشدن

 • رسوب گرفتن مبدل اصلی پکیج : به علت وجود املاح زیاد آب کرمان، مبدل اصلی پکیج، رسوب میگیرد. وجود رسوب داخل پکیج ، راندمان دستگاه را پایین میاورد و باعث خرابی قطعات پکیج میشود. پیشنهاد نمایندگی بوتان کرمان ، استفاده از سختی گیر مغناطیسی میباشد.
 • خالی شدن باد منبع انبساط پکیج و ایجاد نشتی: اگر منبع انبساط باد نداشته باشد و به مرور زمان باد داخل آن خالی شود، عقربه مانومتر پکیج بالا میرود و آب از دستگاه پکیج بیرون میریزد. در این رابطه پیشنهاد ما ، سرویس به موقع و سالیانه پکیج است.
 • سرد و گرم شدن آب مصرفی: اگر مبدل ثانویه پکیج رسوب بگیرد، آب گرم مرتب سرد و داغ میشود. دوای درد این مورد هم سرویس پکیج و اسید شویی مبدل ثانویه است.
 • سوختن پمپ پکیج : اگر به پمپ پکیج فشار زیادی وارد شود و یا خشک کار بکند، میسوزد. پمپ پکیج باید هر سال مورد بازدید قرار گیرد و مطمئن شوید جایی از دستگاه گرفتگی ندارد.

نمایندگی بوتان کرمان - تعمیر پکیج بوتان در کرمان

کرمان تاسیسات برای تعمیر پکیج بوتان شما در شهر کرمان آماده است. کادر فنی بوتان کرمان متشکل از بهترین استادکاران و سرویسکاران پکیج شوفاژ دیواری بوتان میباشد و شما میتوانید با ثبت آنلاین سفارش سرویس پکیج و یا تنها تماس با شماره تلفن ما و ارائه مشخصات خود، منتظر نمایندگی بوتان در کرمان باشید. اگر پکیج ایران رادیاتور دارید و نیاز به نمایندگی ایران رادیاتور کرمان دارید نیز میتوانید تماس بگیرید تا یکی از نمایندگی ایران رادیاتور به شما معرفی نماییم.

همچنین با ثبت سفارش آنلاین تعمیرکار و نصاب پکیج بوتان در کرمان، میتوانید مشکل خود را گزارش دهید.

ما همواره خوشحال میشویم نظرات شما  را ببینیم و به آن ها پاسخ دهیم. شما میتوانید نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

قبل از این که برای تعمیر پکیج خود به سرویسکار زنگ بزنید، بهتر است چند مورد را خودتان چک کنید. در بسیاری از مواقع میتوان مشکل را حل نمود. اول از همه به درجه فشار پکیج خود نگاه کنید. این در جه همیشه باید بین 1 تا 1.5 بار قرار بگیرد. اگر درجه کمتر از 0.5 باشد پکیج روشن نمیوشد و ارور میدهد. پس اولین کاری باید بکنید این است که شیر پر کن پکیج را باز کنید تا فشار مدار زیاد شود و عقربه بین 1 تا 1.5 قرار بگیرد. شیر پر کن در پکیج های بوتان مشکی و یا آبی رنگ است و متصل به خود پکیج میباشد.

 

 

این پست دارای 50 نظر است

 1. سلام. با توجه به متنی که نوشته اید بهترین پکیج بوتان پکیج اپتیما یا کالدا ونزیا است اما الان در کرمان به هر جا که مراجعه میکنیم فقط پکیج بیتا بی تا دارند و بقیه دستگاه ها حتی پکیج پرلا بوتان یا پارما بوتان ندارد. از پکیج های ایران رادیاتور نیز در کرمان فقط پکیج ام 24 m24ff پیدا میشود و پکیج اکو ایران رادیاتور. میخواستم ببینم شما پکیج دیگری از بوتان و ایران رادیاتور در کرمان دارید؟
  قیمت پکیج بوتان و قیمت پکیج ایران رادیاتور در کرمان چقدر است؟

  1. سلام.
   بله یکی از بهترین شاهکار های شرکت صنعتی بوتان ساخت و تولید پکیج شوفاژ دیواری اپتیما و البته کالدا ونزیا در پکیج های تک مبدل بوده است. این پکیج ها بسیار با کیفیت بودند و حیف که از خط تولید پکیج های بوتان خارج شدند و دیگر در شهر کرمان موجود نیستند. در حال حاضر شرکت صنعتی بوتان برای حمایت از مصرف کننده و با توجه به وضعیت اقتصادی و نوسانات شدید دلار و طلا و ارز، پکیجی ارزان قیمت تر به نام پکیج بیتا بی تا وارد بازار کرده است. این پکیج نیز کیفیت مناسبی دارد. البته که هیچقوت به پای پکیجی مانند پرلا نمیرسد . در حال حاضر فروش پکیج بوتان در کرمان به صورت اقساطی و پیش فروش پکیج میباشد. همچنین شرکت ایران رادیاتور نیز پکیج های اکو و M24FF را وارد بازار کرده است که کیفیت مناسبی دارند. ما در حال حاضر انواع پکیج های بوتان را در کرمان داریم: پکیج پرلا پارما بی تا ورونا و… همچنین از ایران رادیاتور نیز پکیج های اکو m b و L24ff l24CF و wOLF bOSCH l28ff L36ff K24FF موجود است. اگر هم پکیج خارجی بخواهید بنده آریستون را پیشنهاد میکنم. قیمت پکیج بوتان را میتوانید در سایت بوتان مشاهده کنید همچنین قیمت پکیج ایران رادیاتور را میتوانید با تماس از ما به دست آورید.
   کرمان تاسیسات سعی میکند پایین ترین قیمت بازار را برای پکیج های ایران رادیاتور و بوتان کرمان ارائه دهد. امیدوارم روز خوبی داشته باشید.

 2. با عرض ادب.
  لطفا بفرمایید مشکل پکیج ما از کجاست.
  ما یک پکیج یوتان مدل اپیتما داریم که هر از چند گاهی چراغش قرمز میشود. روشن شدن چراغ قرمز باعث میشود که بعضی وقت ها در حمام اب گرم نشود و یا سرد و گرم بشود. از نمایندگی پکیج بوتان در کرمان امدند و دستگاه را چند مرتبه روشن و خاموش کردند و گفتند مشکل به احتمال خیلی زیاد از یون و جرقه زن پکیج است. از کجا میتوانم مطمئن شوم که واقعا یون و جرقه زن پکیج بوتان بنده درست کار میکند؟ شما نیز سرویسکار پکیج بوتان در کرمان هستید؟ قیمت میله یون و جرقه زن پکیج بوتان در کرمان چقدر است؟

  1. سلام.
   خوشحالم که به سایت کرمان تاسیسات آمده اید.
   همانطور که نمایندگی بوتان کرمان به شما اطلاع داده است به احتمال زیاد میله یون و جرقه زن پکیج اپتیمای شما نیاز به سرویس یا تعویض دارد. نگران نباشید، قیمت میله یون و جرقه زن آنقدری نیست که فکر میکنید. اما چون قیمت ها متغیر است باید با بنده تماس بگیرید تا قیمت روز را به شما بدهم. کرمان تاسیسات سعی میکند بهترین سرویسکار پکیج بوتان را برای شما اعزام کند.

 3. سلام اقا شما این همه از پکیج اپتیما بوتان در کرمان تعریف میکنید اما من که اصلا راضی نبودم. بعد از سه سال کار کردن مبدل اصلی سوراخ شد و مجبورم شدم نیم میلیون پول خرج پکیج بوتان کنم تازه فهمیدیم کسی که از نمایندگی بوتان کرمان امد به ما گران انداخته وسایل پکیج رو.

  1. سلام
   ببینید دوست عزیر پکیج نیز مانند تمام دستگاه های دیگر نیاز به سرویس سالیانه دارد. تمامی پکیج ها چه ایران رادیاتور چه بوتان چه پکیج خارجی اگر سالی یک بار پمپ پکیج سرویس نشود و یا منبع انبساط پکیج توسط تلبمه شارژ نشود، مشکلات زیادی برایشان به وجود میاید. به جز این موارد، پکیج ها بعضی اوقات نیاز به اسید شویی دارند. به احتمال زیاد شعله پکیج شما زیاد بوده است و یا ph آب خانه شما زیاد بوده و یا از سختی گیر مناسب برای رسوب نگرفتن پکیج خود استفاده نکرده اید. به هر حال بنده بابت مشکل به وجود آمده متاسفم. حتما نمیدانسته اید که مبدل اصلی پکیج بوتان و ایران رادیاتور را میتوان جوش داد.

 4. قیمت پمپ پکیج بوتان چند است؟

  1. سلام. قیمت پمپ پکیج بوتان مرتبا در حال تغییر است. اگر پمپ پکیج بوتان شما از نوع گرنفوس GRUNFOSS است حدود قیمت آن 600 هزار تومان میباشد و اگر این پمپ از نوع ویلو wILLO میباشد قیمت آن حدود 800 هزار تومان است. برای استعلام قیمت پکیج بوتان و ایران رادیاتور و قطعات این پکیج ها در کرمان تماس بگیرید.

 5. سلام ما یک پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا در کرمان داریم. فشار اب گرم خیلی کم شده است اما اب سرد و گرم نمیشود. مشکل از کجاست به نظر شما؟

  1. سلام
   دستگاه پکیج کالدا ونیزیا از نوع تک مبدله است. به این ترتیب به احتمال زیاد میتوان گفت که مبدل اصلی دستگاه شما دارای گرفتگی زیادی است و داخل مسیر آل گرم مصرفی آن رسوب شدید گرفته است. باید پکیج خود را سرویس کامل و اسید شویی کنید. نمایندگی بوتان کرمان.

 6. ما یک پکیج بوتان رادیاتور داریم که مرتب درجه اش در زمستان میرود بالا . اب از شیر اطمینان پکیج بیرون میریزد. خواستم ببینم چطورشه. شما میاید برای سرویس و تعمیرش؟

  1. -دستگاه های پکیج بوتان مثل ایران رادیاتور ودیگر پکیج های دیگر وقتی شوفاژ را روشن میکنیم اب درون سیستم گرم میشود و حجم اب زیاد میشود و منبع انبساط در دستگاه های پکیج این وظیفه را دارند که حجم اضافی آب را درخود نگه دارد.
   منبع انبساط چطور کار میکند؟:منبع انبساط در دستگاه های پکیج یک پرده (مثل پرده دیافراگم) درون خود دارند که یک طرف این پرده اب و دیگر طرف پرده آب جمع اوری شده سیستم است که در صورت پارگی این پرده (این پرده در صورت سرویس و شارژ نشدن منبع انبساط پاره میشود)سیستم دیگر نمیتواند در صورت روشن شدن شوفاژ(که حجم اب هم افزایش پیدا میکند )اب درون شوفاژ را کنترل کند. در نتیجه درجه بار دستگاه بالا میرود وقتی درجه دستگاه از عدد 3 رد شود دستگاه از شیر تخلیه بار آب اضافی درون سیستم را تخلیه میکند به همین علت است توصیه میشود دستگاه خود را هر سال سرویس کنید که میتوان از سرویس کارهای مجرب این کار را انجام داد.

 7. ما یک واحد اجاره کرده ایم در بلوار جمهوری کرمان. قبل از این که اجاره کنیم با صاحبخانه راجع به خرج های پکیج صحبت نکردیم و حالا متوجه شده ایم که پکیج رسوب گرفته است و نیاز به اسیدشویی دارد. خواستم بدونم هزینه اسیدشویی پکیج چقدر است؟ شما میتونید با صاحبخانه ما صحبت کنید که پکیج را تعمیر کند؟ هزینه تعمیر پکیج با صاحب خانه است یا با مستاجر؟

  1. در دستگاه های پکیج وقتی زمان زیادی از سرویس دستگاه بگذرد دستگاه رسوب بسته و ارور70 را به ما نشان خواهد داد که به معنای رسوب در دستگاه و جریان نداشتن اب ،که دستگاه در این زمان نیاز به اسید شویی و سروس دارد.
   درخانه های مستاجری صاحب خانه قبل از اجاره داده ملک شخصی خود وظیفه سرویس دستگاه خود را دارد که بعد از اجاره ملک خود مستاجر وظیفه سرویس دستگاه را بر عهده دارد

 8. . پکیج بوتان مدل پرلا داریم ارور 01 میدهد. مشکل از کجاست؟

  1. ارور E01در پرلا که مثل ارور 70 80 دردستگاه های ایران رادیاتور است و مثل خطای E2دستگاه دیجیتال ایران رادیاتور بمعنای قطعی گاز یا جرقه زن دستگاه است . این ارور به این معناست که یا گاز خانه قعط یا دارای مشکل است یا جرقع زن دستگاه مشکل دارد یا میله یون دستگاه کثیف است و شعله را تشخیص نمیدهد.

 9. \کیج بوتان داریم که وقتی روشنش میکنیم چند ثانیه کار میکند بعد صدای وحشتناک تق تق میدهد و اب از پشتش میزند بیرون انگار که جوش اورده است. مشکل از کجا است؟

  1. این مشکل در دستگاه های پکیج زمانی رخ میدهد که شوفاژ را روشن کرده ایم و مبدل اصلی دستگاه دارای رسوب است و ریزش اب از شیر اطمینان پکیج بمعنای سروس و شارژ نشدن طولانی دستگاه است و دستگاه ارور 70 نشان میدهد که بمعنای نیاز به سرویس و اسید شویی و شارژ منبع انبساط است.

 10. سلام پکیج بوتان قیمتش چند است؟

  1. خرید پکیج های بوتان اول متراژ خانه ی شما چقدر است که دستگاه های 24هزار و28 هزار و36 هزار برای متراژ های مختلفی از خانه ها در نظر گرفته شده اند و قیمت این پکیج ها از 4 تومن تا 8 تومن است.

 11. اقا ما هر سال باید پکیجمان را اسید شویی کنیم. واقعا اب کرمان خیلی سختی بالایی دارد و مرتب داخل پکیج ما رسوب میبندد و مجبوریم رسوب شویی کنیم. راه حلی برای این مشکل دارید؟

  1. دستگاه های پکیج هرسال نیاز به سرویس سالیانه دارند و وقتی اب املاح زیادی داشته باشد دستگاه زود تر رسوب میگیرد و نیاز به اسید شویی دارد برای حل این مشکل میتوان از فیلتر های ضد رسوب مخصوص دستگاه های پکیج استفاده نمود. میتوانید قبل از منبع پمپ خانه یک فیلتر نصب کنید و یا زیر پکیج فیلتر های پلی فسفات و فیلتر مغناطیسی بگذاریدو

 12. ما یه دستگاه بوتان داریم ازش آب میچکه من بازش کردم از بالاش داره آب میچکه. مشکل چیه؟

  1. در دستگاه های پکیج زمانی که مبدل اصلی دستگاه سوراخ باشد و ابریزش داشته باشد درجه بار دستگاه افت پیدا میکند. احتمالا دستگاه شما مبدل اصلی سوراخ شده است که آب از بالا میریزد.

 13. درود
  ببخشید پکیج ایران رادیاتور ما انفجاری روشن میشود یعنی گاهی اوقات چنان صدای وحشتناکی دارد که شب ها نمیتوانیم بخوابیم و میترسیم خانه منفجر شود تو رو خدا بگید باید چکار کنیم. دستگاه ما نو است اما چون مال شهر دیگه ای بود از خیر گارانتی گذشتیم و نگفتیم که از نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرمان بیان برای نصب پکیج. برای همین الان هم نمیتونیم بگیم که نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور کرمان بیان برای تعمیر. واقعا دیگه سختمون شده با این انفجاری شدن و صدای وحشتناک و مهیب؟

  1. سلام. نگران نباشید به علت وجود جرقه زن در پکیج بسیاری از پکیج ها ممکن است انفجاری روشن شوند اما هیچ مشکل بزرگی پیش نمیاید چون سیستم گاز رسانی پکیج به نوعی طراحی شده است که اجازه نمیدهد گاز زیادی داخل برنر پکیج جمع شود. شما نیز مشکل پکیجتان به راحتی حل میشود کافی است جرقه زن را سرویس کنید و فاصله آن با برنر پکیج را کمی بیشتر نمایید. خطرات احتمالی پکیج موارد دیگری مانند آب ریختن از زیر پکیج است و آتش گرفتن پکیج یا انفجار آن مورد بسیار نادری است که بنده تا به حال از نزدیک ندیده ام در نتیجه نیازی نیست که نگران باشید. با نمایندگی ایران رادیاتور در شهر کرمان تماس بگیرید تا سرویسکار و تکنسین پکیج ایران رادیاتور برایتان اعزام شود.

 14. سلام.
  ما میخوایم پکیج بخریم الان تنها پکیجی که در بازار موجود است پکیج بیتا بوتان است. فروشنده ها و نمایندگی هایی که ما رفتیم میگن پکیج بی تا کیفیت خیلی زیادی ندارد و چینی است. میخوام ببینم حرفشون درسته؟ صبر کنیم تا پکیج مارک دیگه مثل پرلا بوتان یا ایران رادیاتور بخریم یا این ها هم خیلی تفاوت و فرقی با پکیج بیتا نداره؟

  1. سلام.
   البته که کیفیت پکیج پرلا بسیار بیشتر از پکیج های ارزان قیمت تر است اما نمیتوان گفت پکیج بیتا چینی و یا بی کیفیت است. به هر حال این را در نظر بگیرید که هر اندازه که پول بدهید آش میخورید. پکیج های ایران رادیاتور نیز با توجه به هزینه ای که بابت خرید آن میپردازید کیفیت های متفاوتی دارند.

 15. میخواستم ببینم شما ویدیوی تعمیر برد پکیج بتوان دارید؟ یا هر نوع اطلاعاتی از تعمیرات برد پکیج در کرمان؟
  پکیج ما به علت نوسان برق بردش خراب شده و استارت نمیزنه اما الکترونیک کار های کرمان که در کار تعمیر برد های مختلف هستند میگویند برد پکیج ما قابل تعمیر نیست.

  1. سلام
   بله تعمیرات برد پکیج در کرمان نیز توسط تیم فنی کرمان تاسیسات انجام میشود. ویدیوی تمیر برد الکترونکی پکیج دیواری در اینترنت نیز وجود دارد. بهترین کار برای محافظت از برد پکیج نصب محافظ برق مخصوص پکیج میباشد. تفاوتی ندارد که پکیج شما ایران رادیاتور باشد یا بوتان. بعضی اوقات برد پکیج به علت نوسان برق مشکلاتی پیدا میکند که دیگر قابل تعمیر نیست.

 16. سلام.
  بنده سرویسکار پکیج در کرمان هستم و گاهی اوقات پکیج های بونان نیز تعمیر میکنم. یک مشکل عجیب برای پکیج بوتان ورونا پیش امده است که ارور تشکیل نشدن شعله را هر یکی دو ساعت یک بار میدهد در حالی که بعد از ریست کردن پگیج خیلی عادی شعله روشن میشود و روشن میماند. شما میتوانید راهنمایی کنید که چکار باید برای تعمیر این پکیج ورونا انجام دهم؟

  1. سلام.
   دوست عزیز پکیج ورونا بوتان به شدت روی شعله و تشکیل آن حساس است و همانطور که میدانید به جای پرشر سوئیچ دود از تریابک استفاده میکند. در نتیجه باید با دقت فراوان فشار ماکزیمم و مینیموم گاز داخل آن تنظیم شود و نباید به تنظیم شعله بدون گیج اکتفا کرد. در مرحله بعد باید مطمئن شوید که لوله دودکس سالم است و از فلنچ دودکش مخصوص شرکت بوتان استفاده شده است. مورد دیگری که فقط در پکیج های ورونا و پکیج های فرولی به وجود میاید، ارور تشکیل نشدن شعله به علت ضربه ی قوچ پمپ آب خانه است. ضربه قوچ به معنی فشار مضاعفی است که پمپ خانه زمان روشن شدن به دستگاه پکیج وارد میکند و فلوسوئیچ پکیج فعال میشود. چون برد پکیج های ورونا و فرولی را شرکت B & P تولید میکند، حساسیت تشکیل نشدن شعله زیاد است. در نتیجه وقتی فلوسوئیچ فعال شود اما شعله ای تشکیل نشود، برد الکترونیک ارور تشکیل نشدن شعله میدهد.
   برای مشکل ضربه قوچ در پکیج میتوان از یک شیر سوزنی (شیر یک طرفه) سایز یک دوم قبل از فلوسوئیچ (زیر پکیج) استفاده نمود. شیر سوزنی به دلیل ساختاری که دارد جلوی فشار یک دفعه ای و زیاد پمپ آب را میگیرد و دیگر خبری از ضربه قوچ نخواهد بود. برای تعمیر پکیج بوتان در کرمان به شماره تماس کرمان تاسیسات تماس حاصل فرمایید.

 17. نمایندگی های ایران رادیاتور در کرمان چه کسانی هستند ببخشید شما فقط نام و ادرس نمایندگی های بوتان در کرمان را گذاشته اید. ما میخواهیم اسپیلت و کولرگازی ایران رادیاتور بخریم اما نمیدانیم از کجا میتوان ان ها را سفارش داد؟

  1. سلام.
   ممنون از سوال خوبتان. آدرس نمایندگی های ایران رادیاتور در کرمان را در متنی جداگانه میگذارم. اسپلیت ایران رادیاتور یکی از با کیفیت ترین اسپلیت ها و کولرگازی های مونتاژ شده در ایران است که کمپرسور آن پنج سال ضمانت دارد.

 18. سلام. ما یک کیج بوتان مدل اپتیما داریم که مبدل اصلی ان سوراخ شده است و اب روی مشعل پکیج میریزد و باعث روشن نشدن مشعل پکیج میشود و چراغ قرمز پکیج روشن میشود. یک سرویسکاری امد اما به نظرم خیلی وارد نبود گفت باید حتما رادیاتور اصلی پکیج تعویض بشه. خواستم بدونم میشه کاریش کرد که ما این همه پول بابت خرید مبدل اصلی اپتیما ندیم؟ جایی میناسید برای جوش دادن مبدل اصلی پکیج ؟

  1. سلام.
   جوش دادن و جوشکاری مبدل اصلی پکیج (رادیاتور پکیج) را اکثر رادیاتور ساز ها انجام میدهند اما نکته مورد بحث این است که مس به کار رفته در مبدل اصلی پکیج ، مس سخت است و جوش دادن مس سخت کاری سخت و گاهی غیر ممکن است (برعکس مس نرم که به راحتی با نقره جوش میخورد) به همین دلیل شانس جوش خوردن مبدل های پکیج تقریبا پنجاه درصد است. در کرمان یک نفر استاد جوش دادن رادیاتور و مبدل اصلی وجود دارد که میتواند شما را راهنمایی کند. این تعمیرکار مبدل اصلی در خیابان ابوذر شمالی در کرمان کارگاه رادیاتور ماشین دارد.

 19. سلام اسپلیت بوتان چنده؟ اصلا کولرگازی داره بوتان؟

  1. سلام.
   در حال حاضر شرکت صنعتی بوتان اسپلیت و کولرگازی ندارند. در رابطه با کولرگازی و اسپلیت فقط شرکت ایران رادیاتور را میتوانم معرفی کنم که کیفیت کارشان هم خوب است.

 20. awliii mrc

 21. ممنون از توضیحات جامع و کامل شما پیرو آشنایی و معرفی پکیج های بوتان

  1. سلام. چند روز است که نمایندگی های بوتان مثل نمایندگی بوتان جهانگیری پکیج ندارند. چه زمانی موجود میشود؟

   1. سلام. به دلیل مشکلات ارزی و کرونا است به زودی پکیج جدید میرسد. موفق باشید

 22. بی نظیر بود

  1. سلام روز بخیر

   پکیج بوتان پارما استفاده میکنند
   فن بی وقفه کار میکند چراغ قرمز چشمک میزند

   1. سلام. رله فن خراب دشه است و باید تعویض گردد.

 23. سلام.ازشهرستان رابر هستیم درشهرماتعمیرکارمجرب نیست آیا به شهرستان رابر درصو رت نیاز میفرستید

  1. سلام با خدمات پس از فروش بوتان 02151011 تماتس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو