تعمیرات پکیج و خدمات پس از فروش پکیج دیواری در کرمان

تعمیر پکیج در کرمان : نمایندگی فرولی کرمان – نمایندگی آریستون کرمان – نمایندگی باکسی کرمان – نمایندگی تاچی کرمان – نمایندگی مگاترم کرمان – نمایندگی دئوترم کرمان – نمایندگی گلدیران کرمان .

تعمیر پکیج یکی از خدماتی است که حتما تا کنون با آن مواجه شده اید. در زندگی پر از پیچیدگی امروز، کار نکردن پکیج آن هم در شهری مانند کرمان، انسان را کلافه میکند. فکرش را بکنید، یک روز سرد باشد و بیشترین چیزی که نیاز دارید، گرم کردن دست هایتان روی رادیاتورها است اما متوجه میشوید که رادیاتور ها خوب گرم نمیشوند. یا بعد از یک روز پر مشغله میخواهید به حمام بروید و متوجه میشوید آب گرم نمیشود. چه حالی پیدا میکنید؟

مطمئنا در چنین حالتی، بیش از همه دوست دارید سریعتر پکیج خانه درست شود. ما برای همین این سایت را ساخته ایم. اگر نتوانستید خودتان پکیج را راه اندازی کنید، با شماره 09135824101 تماس بگیرید تا سریعترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیر پکیج در کرمان را دریافت کنید. همچنین میتوانید فرم سفارش آنلاین سرویسکار را پر کنید تا نزدیک ترین سرویسکار برای انجام تعیر پکیج با شما تماس بگیرد.

تعمیر انواع پکیج های ایرانی و ایتالیایی در کرمان ایران رادیاتور بوتان ایساتیس فرولی تاچی مگاترم باکسی

تعمیر پکیج های خارجی

تعمیر پکیج های خارجی در کرمان:
 آریستون ، ایمرگاس ، باکسی،تاچی، دئوترم، وستن، فرولی، لورچ، زاس، وایلانت، آلزان، استانبول

تعمیرکار مجرب پکیج

تماس با کرمان تاسیسات، شما را به یکی از تعمیرکاران مجرب و متعهد پکیج شوفاژ دیواری در شهر کرمان متصل میسازد. 

تعمیر انواع پکیج های ایرانی و ایتالیایی در کرمان ایران رادیاتور بوتان ایساتیس فرولی تاچی مگاترم

کارهایی که بهتر است قبل از تعمیر پکیج و زنگ زدن به نمایندگی انجام دهید:

اول از همه و قبل از تعمیر پکیج چک کنید فشار آب داخل مدار اولیه (مدار رادیاتور) چقدر است؟

این فشار باید بین عدد هفت دهم تا یک باشد، در غیر این صورت دستگاه پکیج ارور میدهد. اگر فشار کمتر از عدد 0.7 باشد، به پمپ پکیج فشار وارد میشود و اگر بالای 3 باشد، خطر ترکیدگی وجود دارد. در صورتی که متوجه شدید فشار آب داخل مدار کمتر از حد تعریف شده است، باید شیر پر کن پکیج را باز کنید تا فشار مدار بالا برود. برای این کار کافی است شیر چسبیده به پکیج را باز کنید و اندکی صبر نمایید.

این شیر در بعضی از پکیج ها آبی رنگ است و در بعضی دیگر مشکی رنگ. با خم شدن زیر پکیج میتوانید آن را ببینید. پس از چند ثانیه فشار آب داخل دستگاه افزایش پیدا میکند و برای راه اندازی مجدد باید دکمه ریست را فشار دهید.

اگر با این روش دستگاه راه نیوافتاد باید علائم دیگر را چک کنید. ممکن است گاز ساختمان یا واحد شما قطع شده باشد. قبل از اعزام سرویسکار، بررسی کنید که آیا گاز وصل است یا قطع.

اگر از موارد بالا مطمئن شدید بهتر است برای تعمیر پکیج صبر کنید زیرا موارد دیگر خطرات احتمالی پکیج را به همراه خواهد داشت.

وسایل ضروری نصب پکیج

 1. دو عدد شلنگ پکیجی سایز دو
 2. دو عدد شلنگ پکیجی سایز دو و نیم
 3. دو عدد شیر پروانه ای ربع گرد برای رفت و برگشت مسیر رادیاتورها
 4. یک عدد شیر پروانه ای سایز دو برای مسیر ورودی آب سرد به دستگاه پکیج
 5. لوله دودکش مناسب برای دستگاه (دستگاه های فن دار نیاز به دودکش دو جداره دارند).
 6. مهره و الیو و شلنگ گاز پکیج

وسایل اضافی نصب پکیج برای عمر بیشتر:

 • سختی گیر: هم میتوانید از سختی گیر پلی فسفات استفاده نمایید و هم از سختی گیر مغناطیسی اما پیشنهاد ما به شما برای این که پکیجتان کمتر رسوب ببندد، استفاده از سختی گیر مغناطیسی و سرویس سالیانه میباشد.
 • یک عدد شیر پروانه ای برای مسیر خروجی آب گرم مصرفی
 • محافظ برق مخصوص پکیج
 • صافی برگشت: این صافی آشغال هایی که ممکن است توسط پمپ پکیج کشیده شده و باعث خرابی دستگاه شوند را در محفظه خود حبس میکند.
  فیلتر گاز

خذمات پس از فروش پکیج در کرمان

 1. نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرمان : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرمان در خیابان 24 آذر قبل از رستوران صحرا قرار دارد. این نمایندگی سعی میکند بهترین تجربه از بابت خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور را در اختیار همشهریان کرمانی قرار دهد.
 1. نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در کرمان:  نمایندگی های پکیج بوتان در کرمان در نقاط مختلفی از شهر پراکنده شده اند. معروف ترین و بهترین نمایندگی های بوتان کرمان عبارتند از نمایندگی بوتان کرمان تاسیسات سپهر (مهندس بابایی) و نمایندگی بوتان تاسیسات دی ( مهندس جهانگیری) همچنین نماینده های دیگر آقایان نصیری، زارعی، عسکرپور، جعفری، فرامرز پور.
 1. نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در کرمان: نمایندگی پکیج آریستون در کرمان خیابان 24 آذر قرار دارد.
 1. نمایندگی پکیج آلزان در کرمان
 1. نمایندگی پکیج آماتیس در کرمان
 1. نمایندگی تعمیر پکیج استانبول در کرمان
 1. نمایندگی پکیج ایتالترم در کرمان
 1. نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان : نمایندگی پکیج ایساتیس کرمان آقایان خوش کیش و مومنی هستند.
 1. نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در کرمان
 1. نمایندگی پکیج بایکان و بایماک در کرمان
 1. نمایندگی تعمیر پکیج بوش در کرمان
 1. نمایندگی تعمیر پکیج تاچی در کرمان
 1. نمایندگی تعمیر پکیج دئوترم در کرمان
 1. نمایندگی پکیج دمراد در کرمان
 1. تعمیر پکیج دیلاکس و دیمردوکوم در کرمان
 1. تعمیر پکیج رادیانت در کرمان
 1. تعمیر پکیج روکا و وستن در کرمان
 1. تعمیر پکیج ری در کرمان
 1. تعمیر پکیج سونیر دوال در کرمان
 1. تعمیر پکیج شاپه و شفیع سازه در کرمان
 1. تعمیر پکیج فاگور و گرم ایران در کرمان
 1. تعمیر پکیج فرولی در کرمان
 1. تعمیر پکیج گلدیران در کرمان
 1. تعمیر پکیج لامبرت در کرمان
 1. تعمیر پکیج لورچ در کرمان
 1. تعمیر پکیج مارس در کرمان
 1. تعمیر پکیج زاس در کرمان
 1. تعمیر پکیج والترو در کرمان
 1. تعمیر پکیج یونیکال در کرمان
 1. تعمیر پکیج وایلانت در کرمان
 1. تعمیر پکیج مگاترم در کرمان

بهترین تعمیر کار پکیج چه خصوصیاتی دارد ؟

 • مهم ترین چیزی که برای تعمیر پکیج مهم است این است که تعمیرکار پکیج، خوش قول باشد و بتواند در سریعترین زمان ممکن برای تعمیر پکیج حضور پیدا کند. در شب سرد زمستان، اگر پکیج شما خراب شود و راهی برای گرم کردن خانه خود نداشته باشید، تمام فکر و ذکرتان این میشود که سرویسکار پکیج سریعتر در محل شما باشد.
 • تعمیرکار پکیج خوب کسی است که حرفه خود را به خوبی بلد باشد و حداثل یک گواهی فنی و حرفه ای بابت مهارت خود دریافت کرده باشد. هر چه یک تعمیرکار تجربه بیشتری داشته باشد، سریعتر میتواند پکیج را تعمیر نماید و در نهایت خرج کمتری برای مشتری میتراشد.
 • تعمیرکار پکیج عالی کسی است که علاوه بر موارد بالا خوش اخلاق و مشتری مدار باشد. تاثیر درست صحبت کردن و با اخلاق بودن آنقدر زیاد است که مشتری خود را متهعد میکند تا در آینده نیز اگر مشکلی برای دستگاهش به وجود آمد با همان شماره قبلی تماس بگیرد.
 • اگر تعمیرکار پکیج شما از طرف نمایندگی آمده باشد خیالتان بابت گارانتی و ضمانت تعمیر پکیج راحت است.

انواع پکیج های نصب شده در کرمان با تعداد نصب بالا

·         پکیج اپتیما بوتان : تعداد بسیار زیادی از پکیج های بوتان که از سال 1385 تا سال 1391 در کرمان نصب شده اند اپتیما بودند.

·         پکیج کالدا ونزیا بوتان : در کنار پکیج اپتیما، پرفروش ترین پکیج تک مبدل در دهه هشتاد، پکیج کالدا ونزیا بود.

·         پکیج پرلا بوتان : پکیج پرلا از پکیج های جدید شرکت بوتان است که کیفیت بسیار بالایی دارد و در حال حاضر پرفروش ترین پکیج بوتان در کرمان میباشد.

·         پکیج ورونا بوتان : پکیج ورونا بوتان یکی از پکیج هایی بود که خیلی سریع خط تولیدش تمام شد. زیرا استقبال خوبی از این پکیج نشد.

·         پکیج بنسره پرو بوتان.

·         پکیج M24 ایران رادیاتور: این پکیج، پرفروش ترین پکیج ایران رادیاتور در کرمان میباشد. پکیجی با اندازه متوسط و بهترین انتخاب برای آپارتمان های شهر کرمان.

·         پکیج L24 L28 L36 ایران رادیاتور : پکیج های L کیفیت بالاتری در برند ایران رادیاتور دارند. البته اندازه آن ها نیز کمی بزرگتر میباشد.

·         پکیج Eco و K24 ایران رادیاتور : پکیج اکو یک پکیج مقرون به صرفه در سری پکیج های شرکت ایران رادیاتور میباشد. این پکیج ارزان ترین پکیج کشور نیز هست.

·         پکیج یونیکال : پکیج یونیکال توسط شرکت شفیع سازه شرق در مشهد تولید میگردد . با وجود کیفیت بالای این پکیج ها، تعداد کمی از آن ها در کرمان وجود دارد.

·         پکیج مگاترم: پکیج های مگاترم که توسط گروه مرکوری ساخته میشوند کیفیت بالایی دارند تنها مشکل آن ها برد الکترونیک آن ها است که بعد از مدتی کار کردن خراب میشود. 

·         پکیج فرولی: پکیج های فرولی بیشترین گارانتی را در بین پکیج های موجود در کرمان دارد. این پکیج ها سه سال گارانتی تعویض قطعات دارند و کیفیت قابل قبولی را نشان داده اند.

·         پکیج لورچ: یکی از شرکت های پر آوازه ایران که به تازگی کمپین های تبلیغاتی بسیاری برای فروش پکیج های خود در کرمان ایجاد کرده است.

·         پکیج آلزان

·         پکیج وایلانت

·         پکیج والترو

·         پکیج ایمرگاس: پکیج ایمرگس نیز تعداد زیادی در کرمان دارد علاوه بر کیفیت بالا.

·         پکیج بوش

·         پکیج آریستون: پکیج آریستون بهترین نوع پکیج های خارجی در شهر کرمان میباشد.

·         پکیج ایساتیس: پکیج های ایساتیس از با کیفیت ترین پکیج های تولید داخل به شمار میرفتند. متاسافنه خط تولید پکیج ایساتیس مدتی است که تعطیل شده است.

·         پکیج گلدیران: یکی از شرکت های معروف کشور، شرکت گلدیران است. البته تعداد زیادی پکیج گلدیران در کرمان موجود نیست.

 

·         پکیج تاچی

چه زمانی پکیج نیاز به سرویس دارد؟

معمولا سرویس پکیج باید سالی یک بار انجام شود و مواردی از قبیل منبع انبساط، پمپ، دودکش، محفظه احتراق، مبدل اصلی مورد سرویس قرارر گیرند. سرویس سالیانه پکیج معمولا در اواخر شهریور ماه و اوایل مهر ماه انجام میشود و کمک میکند تا عمر دسنگاه پکیج بیش از پیش شود. برای سرویس سالیانه پکیج دستورالعمل خاصی وجود دارد که بهتر است تمام موارد آن رعایت شوند. در آخر هنگام تغییر فصل نیز ممکن است بابت سرویس تماس بگیرید که البته در نهایت مجموع هزینه هایتن به شدت کاهش پیدا میکند.

چه زمانی به تعمیر پکیج نیاز است؟

 • تعمیر پکیج معمولا زمانی نیاز میشود که دستگاه پکیج سرویس نشده باشد. سرویس نشدن پکیج قطعات داخلی را در معرض خرابی قرار میدهد. معمولا یکی از موارد زیر شما را مجاب میکند که با تعمیرکار پکیج در کرمان تماس حاصل کنید:
 • رادیاتور ها سرد شده اند: اگر رادیاتور های خانه شما سرد شده اند و با روشن شدن پکیج گرم نمیشوند، به احتمال بسیار زیاد، مبدل پکیج رسوب گرفته است و نیاز به اسید شویی دارد.
 • رایداتور ها خوب گرم نمیشوند: اگر رادیاتور های خانه شما خوب گرم نمیشوند به این معنی است که رادیاتور ها رسوب گرفته اند و این رسوب مانع از دور زدن آب داخل آن ها میشود.
 • نصف رادیاتور سرد است و نصف دیگر رادیاتور گرم است: در این صورت رادیاتور هوتا گرفته است و باید هواگیری شود.
 • در رایداتور صدای هوا می آید: تولید گاز داخل رادیاتور ها، باید رادیاتورها را بشوویید و مایع ضد هوا داخلشان بریزید.
 • رادیاتور های آخر گرم نمیشوند. صافی زیر پکیج گرفته است و نیاز به تمیز کردن دارد.
 • پکیج روشن نمیشود: برق پکیج قطع شده است یا برد الکترونیک معیوب است.
 • فشار پکیج بالا نمی آید: فشار آب خانه کم است یا مسیر شیر پر کن پکیج رسوب گرفته است.
 • فشار پکیج بیش از حد بالا رفته است: منبع انبساط پکیج خراب شده است یا باد ندارد. همچنین ممکن است شیر پر کن گرفته باشد.
 • پکیج با صدای انفجار روشن میشوند: انفجاری روشن شدن پکیج به این معنی است که جرقه زن پکیج عمر خود را کرده و نیاز به تعویض دارد.
 • پکیج آب گرم ندارد: رسوب داخل مبدل ثانویه. همچنین ممکن است شیر موتور برقی پکیج خراب شده باشد.
 • آب سرد و گرم میشود. رسوب داخل مبدل ثانویه.
 • شعله پکیج مرتب خاموش و روشن میشود: پرشر دود پکیج خراب شده است و نیاز به تعویض دارد.
 • پکیج یک سره کار میکند. ترمیستور پکیج خراب شده است.
 • پکیج ارور میدهد. باید به لیست خطاهای پکیج مراجعه کنید.
 • صدای وحشتناک از پکیج بیرون می آید. مبدل اصلی پکیج رسوب گرفته است.
 • پکیج زیر بار نمیرود. فشار داخل پکیج بیش از حد کم است.
 • شعله پکیج تشکیل نمیشود. گاز قطع است و یا جرقه زن کار نمیکند.
بستن منو