خرید ، فروش و نصب سردخانه در کرمان

خرید سردخانه در کرمان
فروش سردخانه در کرمان
نصب و اجرای سردخانه در کرمان
تعمیر سردخانه در کرمان

تعمیر سردخانه در کرمان

یکی از الزامات زندگی با فناوری امروزی، کار کردن همیشگی جریان فناوری است. اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که دارای سردخانه میباشد، نیاز به تعمیرکار حرفه ای و استادکار نیز دارید زیرا به دلایل فراوان ممکن است سردخانه شما از کار بی افتد و جنس شما داخل سردخانه خراب شود. به همین منظور، خدمات 24 ساعته ی تعمیر سردخانه در کرمان ایجاد شد و سعی شد تبلیغات مناسبی در سایت اینترنتی کرمان تاسیسات بنا نهد. به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران خرابی سردخانه خود باشید. کافی است با شماره تلفن 09135824101 تماس بگیرید تا در اسرع وقت یک استادکار حرفه ای برای تعمیر سردخانه شما اعزام گردد. خرید و فروش سردخانه در کرمان تنها یکی از خدمات ارائه شده توسط کرمان تاسیسات میباشد.

تعمیر سردخانه در کرمان سرویس سردخانه شارژ گاز سردخانه

شارژ گاز سردخانه در کرمان

شهر کرمان، یکی از شهر های صنعتی ایران است و به واسطه همین صنعتی بودنش، تعداد زیادی سردخانه با ابعاد بزرگ و کوچک درون خود جای داده است. نگهداری از تجهیزات خنک کننده مانند خشک کن، سردخانه، تونل انجماد، اتاق خنک کننده تابلو برق و… نیاز به دانش فنی و تجربه فراوان دارد. خرابی هر کدام از این تجهیزات خنک کننده حتی برای چند ساعت ممکن است خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند.

اما دیگر لازم نیست نگران سرمایه خود باشید. تیم سردخانه استوک با عقد قرارداد 24 ساعته با مجرب ترین تعمیرکاران شهر یزد، تمام نگرانی های شما را رفع میکند. کافیست اینبار که دستگاه خنک کننده شما، چه سردخانه باشد و چه خنک کننده تابلو برق، خراب شد با شماره تلفن 09135824101 تماس بگیرید تا در اسرع وقت یکی از سرویسکاران و استادکاران تعمیرات دستگاه های خنک کننده برای رفع سریع مشکل به محل شما اعزام شود.

خرید و فروش قطعات سردخانه دست دوم با امکان ارسال به تمام نقاط ایران.

در حال حاضر، ساختن یک سردخانه نو با توجه به وارداتی بودن قطعات آن، هزینه زیادی را برای شما رقم میزند. شما میتوانید به جای صرف هزینه بی مورد، از قطعات استوک و سالم استفاده کنید. هزینه سردخانه دست دوم تقریبا نصف احداث یک سردخانه نو میباشد.

شما میتوانید با داشتن اطلاعاتی چون ابعاد سردخانه و آمریکایی یا چینی بودن موتور سردخانه، حدود قیمت سردخانه دست دوم را جویا شوید. کافیست با شماره 09135824101 تماس حاصل کنید.

انواع موتورهایی که برای سردخانه مناسبند عبارتند از کمپرسور دی وی ام کوپلند DWM Copeland، کمپرسور بیتزر Bitzer، کمپرسور دانفوس danfoss، کمپرسور کریر Carrier.  شما میتوانید بنا به درخواست خودتان از بین موتورهای موجود، آنچه که به آن نیاز دارید را انتخاب کنید.

به طور مثال، برای نگهداری گوشت قرمز و گوشت مرغ نیاز به سردخانه گوشت (سردخانه زیر صفر -18) دارید. همچنین بنا به نیازتان ممکن است اتاق های پیش سرد و تونل انجماد نیز نیازتان شود. بنا بر این نیاز به سه عدد کمپرسور پانزده تا بیست اسب بخار پیدا میکنید. با تماس تلفنی با شماره تماس 09135824101 میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

در حال حاضر، سردخانه ها بیشتر برای نگهداری مواد غذایی تولید میشوند. به این ترتیب مواد خوراکی عمر نگهداری بیشتری خواهند داشت و با کیفیت بالاتری وارد بازار خواهند شد. در نتیجه طیف وسیعی از افراد میتوانند به کمک سردخانه، کارایی کسب و کار خود را بهبود ببخشند و به سودآوری بالاتری دست پیدا کنند. این طیف وسیع شامل باغداران، لبنیاتی ها، هتل ها، سالن های تولید قارچ، سالن های بسته بندی گوشت و مصارفی دیگر مثل نگهداری پنیر پیتزا نیز میشود.

سردخانه میوه و لبنیات نیاز به دمای بالای صفر دارند:

مواد غذایی ای مثل موز، گوجه، خیار، سبزی و لبنیاتی مثل ماست بندی، نگهداری شیر و دوغ نیاز به دمای بالای صفر (دمایی بین 0 تا 6 درجه سانتی گراد) دارند. همچنین برای نگهداری گوشت تازه نیز باید از سردخانه بالای صفر استفاده نمود.

سردخانه های گوشت، مرغ، ماهی و میگو نیاز به دمای زیر صفر دارند:

سردخانه های زیر صفر درجه سانتیگراد که معمولا تا دمای -18 درجه کار میکنند، مانند یک فریزر عمل کرده و میتوانند به خوبی مواد غذایی مثل گوشت، مرغ، ماهی، میگو، فلافل، همبرگر، پنیر پیتزا و… را در خود فریز کنند.

تونل انجماد:

تونل انجماد یک سردخانه با سیستم مجزا است و در بیشتر مواقع کوچکتر از سردخانه اصلی ساخته میشود. مزیت تونل انجماد این است که با داشتن موتوری بسیار قوی و همچنین اتاقکی کوچک میتواند به سرعت بسیار بالایی مواد غذایی مثل گوشت را فریز کند. دمای تونل انجامد معمولا تا -40 درجه سانتی گراد میرسد. بعد از این که گوشت در تونل انجماد فریز شد، آن را به اتاق اصلی سردخانه منتقل میکنند.

خرید و فروش اتاق سردخانه در کرمان

 

بستن منو