نمایندگی ایساتیس کرمان 09135824101 تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان

نمایندگی ایساتیس کرمان 09135824101 تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان

نمایندگی پکیج ایساتیس کرمان

نمایندگی ایساتیس کرمان سعی میکند بهترین خدمات پس از فروش برای تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس را به عزیزان کرمانی ارائه دهد. در متن زیر راجع به نمایندگی پکیج ایساتیس در کرمان و تلفن نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس مطالبی را میخوانید و با شرکت پکیج ایساتیس آشنا میشوید.

شرکت ایساتیس

یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در زمینه گرمایش واحدهای مسکونی، شرکت ایساتیس یزد میباشد. این شرکت به اهتمام مهندس حسین آبادی در شهرک صنعتی یزد کار خود را شروع نمود و خیلی سریع توانست کیفیت های لازم برای تولید پکیج های ایتالیایی را به دست آورد. شروع تولید پکیج در کارخانه ایساتیس واقع در شهرک صنعتی یزد سال 1385 بوده است و اولین پکیج های تولیدی در این واحد، پکیج های سیمات simat نام داشتند.پکیج سیمات یک پکیج بسیار با کیفیت و دو مبدله است که طرح اصلی آن را شرکت آریستون Ariston ایتالیا تولید نموده است.

البته لازم به ذکر است که در شروع کار تمام پکیج هایی که توسط شرکت پکیج ایساتیس فروخته شده اند به طور کامل وارداتی بودند و خدمات پس از فروش و تعمیر آن به شرکت ایساتیس سپرده شد. با گذشت زمان و عقد قراردادی جدید، شرکت ایساتیس مونتاژ پکیج دیواری آریستون را در ایران به عهده گرفت. پکیج های تولیدی این گروه چنان با کیفیت بودند که هنوز بعد از گذشت چند سال، بدون این که حتی یک قطعه خراب شود در حال کارند.

بعد از گذشت چهار سال، شرکت ایساتیس تولید پکیج خود را گسترش داد. به این ترتیب شرکت ایساتیس پکیج های دیگری به نام های نیو استار و کاریز را وارد بازار نمود. این پکیج ها نیز با کیفیتی بسیار بالا تولید شده اند به طوری که لوله های به کار رفته داخل پکیج کاریز، استیل میباشد. هیچکدام از شرکت های تولیدی پکیج از لوله استیل استفاده نمیکنند و نهایتا از لوله های مسی برای خط رفت و برگشت پکیج خود استفاده مینمایند.

علاوه بر آن چه که تا به اینجا گفته شد پکیج های ایساتیس نسبت به پکیج شرکت های دیگر مزیت های دیگری نیز دارند. به دلیل لوازم استاندارد و خوبی که در پکیج های ایساتیس به کار رفته است راندمان بسیار بالایی نسبت به پکیج های شرکت های دیگر دارد و در نتیجه با هزینه پایین تر که برای گاز و برق پرداخت می شود گرمای بیشتری را تولید می نماید. همچنین همین کیفیت به کار برده شده در لوازم  باعث می شود تا لوازم خرابی کمتر و نزدیک به صفر داشته باشند در نتیجه هزینه هایی که برای تعمیرات پرداخت می شود به مراتب کاهش می یابد. یکی دیگر از مزیت های پکیج ایساتیس که آن را نسبت به دستگاه های دیگر خاص می نماید قابلیت این پکیج ها در تنظیم دمای محیط از طریق تنظیمات پکیج است. این مزیت سبب می گردد تا نه تنها فرد توانایی قدرت تعیین دمای محیط را داشته باشد، علاوه بر آن میزان مصرف انرژی را به مراتب کاهش می دهد و به این صورت هزینه ها برای فردی که از پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس استفاده می نماید کاهش می یابد.

مزیت دیگر پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس طراحی زیباس آن به همراه صفحه دیجیتال است که سبب می گردد تا استفاده از آن بسیار ساده تر شود. همچنین این دستگاه ها قابلیت اتصال به فن کوئل را دارند. به این مفهوم که فردی که پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس را خریداری می نماید می تواند در صورت لزوم آن را تغییر کاربری داده و در دو حالت از آن ها استفاده نماید که خود، این مزیت ویژه عاملی ویژه و خاص برای خریداری پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس است.

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس کرمان

تعمیرات پکیج ایساتیس نیز کیفیت بسیار بالایی را در کنار خط تولید فوق العاده این شرکت تجربه نمود. شرکت ایساتیس تنها شرکتی بود که پک لوازم زیر پکیج را به صورت کاملا رایگان در اختیار نصابان قرار میداد. کیفیت بسیار بالای قطعات پکیج ایساتیس موجب اعتماد بیشتر مصرف کنندگان گردید و برند ایساتیس به یکی از بهترین برند های تولیدی پکیج در داخل ایران تبدیل شد.

در همین راستا شرکت ایساتیس سعی نمود تا نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس را در هر شهر ایجاد کند. نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان را آقایان خوش کیش و مومنی به دست دارند. کیفیت بالای تعمیرات پکیج ایساتیس در کرمان موجب شد تا این برند ، خوشنام شود و بتواند بیش از پیش در خانه های کرمان جا باز کند.

رادیاتور پنلی ایساتیس

اگر شرکت ایساتیس به یک چیز معروف باشد آن حتما رادیاتور های پنلی با کیفیت این شرکت است. کدام شرکت را میشناسید که رادیاتور پنلی با 15 سال گارانتی تعویض تولید نماید؟

شرکت ایساتیس از سال 1390 خط تولید رادیاتور پنلی خود را راه انداخت . این خط تولید، یکی از بزرگترین خط تولید های رادیاتور پنلی در ایران میباشد و البته میتوان گفت با کیفیت ترین رادیاتور پنلی را هم شرکت ایساتیس یزد تولید مینماید.اما موضوع اینجاست که رادیاتور پنلی چیست و چه مزیتی نسبت به رادیاتورهای معمولی دارد که شرکت ایساتیس تمرکز خود را بر روی تولید این گونه رادیاتورها متمرکز نموده است؟ رادیاتورهای پنلی دسته ای از رادیاتورها هستند که انرژی گرمایی را به صورت تابسی در محیط پخش میکنند.

 مزیت هایی که این دسته از رادیاتورها نسبت به رادیاتورهای دیگر دارند که شرکت ایساتیس تصمیم گرفته است تا تمرکز خود را بر روی تولید این دسته از رادیاتورها متمرکز نماید آن است که این رادیاتورها تخت هستند و در نتیجه فضای بسیار کمتری را اشغال می نمایند و در عین حال که فضای کمی را اشغال می نمایند به دلیل سطح تماس زیادی که با محیط دارند و به دلیل نوع انتقال انرژی، گرمای بیشتری را به محیط می دهند. مزیت دیگر این گونه رادیاتورها آن است که بی صدا هستند و نسبت به انواع دیگر رادیاتورها که صدای جریان آب در آن ها شنیده می شود در این دسته رادیاتورها هیچ صدایی به گوش نمی خورد. جنس این رادیاتورها معمولا از آلمینیوم سبک و یا فولاد مقاوم است در نتیجه تقریبا خرابی آن ها به صفر می رسد. همه این عواملی که نام برده شده عللی هستند بر آن که شرکت ایساتیس تمرکز خود را بر تولید این رادیاتورها متمرکز نماید.

لوازمی که برای نصب پکیج ایساتیس در کرمان لازم است:

 

 1. چهار عدد شلنگ پیسوار به منظور رفت و برگشت آب در رادیاتورها و آب ورودی و خروجی پکیج
 2. شلنگ گاز
 3. دو عدد شیر پکیجی ½
 4. دو عدد شیر پکیجی ¾
 5. فیلتر گاز برای گرفتن آشغال های درون لوله گاز
 6. سختی گیر برای دیرتر رسوب بستن پکیج

پیشنهادات کرمان تاسیسات به منظور طولانی شدن عمر مفید پکیج دیواری ایساتیس:

زمانی که دمای آب مصرفی بر روی 40 درجه تنظیم شده باشد دیگر لازم نیست تا آب سرد و گرم با یکدیگر مخلوط شوند و همین موضوع سبب می شود تا:

 1. مصرف سوخت دستگاه کاهش یابد
 2. عمر دستگاه بیشتر شود
 3. میزان آب مصرفی کاهش یابد

یکی دیگر از مهمترین عوامل به منظور سالم نگاه داشتن پکیج های دیواری ایساتیس سرویس سالیانه این پکیج ها می باشد. به دلیل آن که آب مصرفی منازل در کرمان دارای املاح زیادی بوده و سختی آن نیز زیاد است، در نتیجه مبدل اصلی و ثانویه ای که در دستگاه ایساتیس در حال کار کردن است زودتر از شهرهای دیگر دچار رسوب می شود و رسوب خود عاملی برای آسیب به این مبدل ها و بخش های دیگر دستگاه است که یک اسیدشویی سالیانه می تواند مانع از خرابی ئ کوتاه شدن عمر دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس شود.

بهتراست برای تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان از چه سرویسکاری بهره برده شود؟

یکی از مهمترین عواملی که تعیین می نماید که چه سرویسکاری بهتر است تجربه سرویسکار است. سرویسکاری که تجربه بالایی دارد بهتر و با سرعت بالاتری می تواند پکیج شما را تعمیر نماید. البته تجربه بالا مساوی با سن بالا نیست. به این دلیل که بسیاری از سرویسکارانی که سن بالاتری دارند ممکن است از جوانی این کار را انجام نداده باشند و همچنین سن بالا عاملی است برای کاهش سرع ت و دقت فرد. در نتیجه بهترین فرد برای سرویس دستگاه پکیج شوفاژ دیواری شما جوانی است که در عین سن کم تجربه بالایی در این کار دارد. اما آن چه که نشان می دهد فرد به چه میزان در این حیطه تجربه دارد تشخیص صحیح او و پیشنهاداتی است که به منظور پیشگیری از خرابی مجدد سیستم به شما می دهد.

یکی دیگر از عوامل مهم خوش قولی است. سرویس کاری که مرتبا کار شما را به امروز و فردا می اندازد قطعا گزینه مناسبی برای تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس شما نیست. به این دلیل که نه تنها د برخی موارد به دلیل دیرکرد برای تعمیر سبب می شود تا دستگاه آسیب های بیستری ببیند همچنین به خصوص در زمستان دیرکرد یک سرویس کار سختی های زیادی را برای شما به همراه خواهد آورد.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یک سرویسکار مناسب برای تعمیر پکیج دیواری ایساتیس آن است که به جای آن که قطعات را تعویض نماید آن ها را برای شما تعمیر نماید. این موضوع نشان از تجربه و مهارت بالای سرویس کار است و این عمل او موجب میشود تا هزینه کمتری برای شما بیفتد. هر چند که باید این را در نظر داشت که تعمیر قطعات نمی تواند به خوبی تعویض آن ها باشد اما سبب می شود تا قطعه مدت بیشتری را برای شما کار کند و در نتیجه قطعه نو دیرتر برای شما نصب شده و در نتیجه دیر تر هم خراب خواهد شد.

یکی دیگر از عواملی که نشان می دهد کار یک سرویس کار پکیج دیواری ایساتیس تا چه اندازه خوب و ماهرانه است رضات دیگر مشتری ها از او است. تعمیرکار و سرویس کاری که مشتری هایش دوباره با او تماس می گیرند تا کارهایشان را انجام دهد و یا این سرویس کار را به دیگران معرفی می نمایند نسان می دهد که از کار او رضایت کافی را داشته اند که اکنون دوباره کار خود را به می سپارند و یا او را برای تعیر پکیج ایساتیس دوستان و همسایگان خود معرفی می نمایند. 

موضوع مهم دیگر در انتخاب تعمیر کار مناسب برای پکیج دیواری ایساتیس آن است که تعمیرکار مورد نظر وقت خود را به خوبی با شما تنظیم می نماید. به این مفهوم که بسیاری افراد به دلیل مشغله های زیاد کاری فقط ساعاتی خاص را در منطل هستند. یک سرویسکار خوب پکیج دیواری ایساتیس همیشه آماده است تا هر ساعتی که شما لازم می داند کار شما را انجام دهد تا شما برای تعمیر پکیج خود مجبور نباشید تا اخلالی در کار و یا فعالیت های دیگر خود ایجاد نمایید.

نمایندگی ایساتیس در کرمان – تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان

کرمان تاسیسات آماده انجام تمامی خدمات مربوط به تعمیر پکیج ایساتیس شما در کرمان است. کادر فنی ایساتیس کرمان از بهترین استادکاران و سرویسکاران پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس تشکیل شده است و آماده است تا به درخواست های شما برای تعمیر پکیج ایساتیس در کرمان در کوتاه ترین زمان پاسخ گوید. شما می توانید درخواست خود را از طریق تماس تلفنی با شرکت و ارائه مشخصات خود و همچنین سفارش آنلاین ثبت نمایید. اگر پکیج ایران رادیاتور و یا پکیج بوتان دارید نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا یکی از نمایندگی های شرکت ایران رادیاتور و بوتان را به شما معرفی نماییم.

برد پکیج ایساتیس

یکی از قسمت هایی که ممکن است در طول زمان دچار مشکل شود ، برد پکیج ایساتیس میباشد. برد پکیج ایساتیس در دستگاه های سیمات کیفیت بسیار بالایی دارد اما همچنان ممکن است به دلیل نوسان برق ، قطعاتی از آن دچار خرابی گردد. دیگر پکیج های ایساتیس از نظر برد الکترونیکی ، کیفیت متوسط تری دارند و حتما باید توسط یک محافظ الکترونیکی کنترل شوند. برای تعمیر برد پکیج ایساتیس کافیست با شماره تلفن 09135824101 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر پکیج ایساتیس

اگر در شهر کرمان زندگی میکنید برای تعمیر پکیج ایساتیس خود کافیست با کرمان تاسیسات تماس بگیرید تا شماره نمایندگی پکیج ایساتیس را در اختیار شما قرار دهد. یکی از کارهای فنی ای که نیاز به مهارت بیشتری نسبت به کارهای متمول دارد، تعمیر پکیج ایساتیس است. موارد زیادی ممکن است دلیل درخواست تعمیرکار پکیج ایساتیس باشد:

 1. کم شدن فشار آب خروجی از پکیج ایساتیس
 2. رسوب گرفتن مبدل های دستگاه
 3. گرم نشدن رادیاتور ایساتیس
 4. روشن نشدن پکیج ایساتیس
 5. خراب شدن فلوسوئیچ پکیج ایساتیس
 6. خراب شدن برد پکیج ایساتیس
 7. عیب یابی و ارور پکیج ایساتیس
 8. سرد و گرم شدن آب

سفارش تعمیرکار پکیج در کرمان

هر کدام از مطالب تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، نمایندگی بوتان کرمان و نمایندگی ایساتیس کرمان به شما کمک میکند تا حدی بتوانید خودتان مشکل پکیج خود را رفع نمایید. در غیر این صورت میتوانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیرکار پکیج در کرمان، منتظر تماس یکی از نمایندگی های پکیج ایساتیس باشید تا با شما تماس بگیرد.

ما همواره خوشحال میشویم نظرات شما را در رابطه با پکیج ایساتیس بشنویم و بتوانیم کمکی بکنیم. پس اگر سوالی دارید حتما پایین همین صفحه عنوان نمایید.

این پست دارای 2 نظر است

 1. باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان گرامی
  موضوعی که بنده را ناراحت کرده مدت زمان ۲۵روز میباشد که بنده به دنبال یک قطعه میکرو سوییچ ابگرمکن ایساتیس میباشم که تاکنون نتوانستم پیداکنم که دراخر بالاجبار با کمک یکی از سرویسکاران از میکروسوییچ ابگرمکن بوتان بصورتی خورانیدنی استفاده کردیم که ۱۸۰هزارت هزینه قطعه و تعویض ازجیبمان رفت حال که ابگرمکن ایساتیس تولید نمیشه نباید خدمات پس ازفروششان پاسخگوی مشتریان باشه

  1. قطعاتش موجود است فقط باید کمی بیشتر میگشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو