بازسازی خانه در کرمان – نوسازی ساختمان قدیمی در کرمان رفسنجان سیرجان و زرند

بازسازی خانه در کرمان – نوسازی ساختمان قدیمی در کرمان رفسنجان سیرجان و زرند

بازسازی و نوسازی خانه در کرمان

یکی از خدماتی که میتواند خانه شما را نو و لاکچری نشان بدهد، بازسازی خانه های قدیمی است. نوسازی خانه در کرمان تماما توسط گروه مکعب انجام میشود. این گروه سعی میکند با کمترین هزینه، بهترین خدمات نوسازی خانه را برای شما به ارمغان آورد. در ادامه این مطلب، با بازسازی خانه ، نوسازی، انجام دکوراسیون داخلی و نمای خارجی بیشتر آشنا خواهید شد.

چرا بازسازی خانه؟

اگر برنامه معروف برادران اسکات (خانه های رویایی) را دیده باشید، توانسته اید با دنیای بازسازی خانه تا حدودی آشنا شوید. بازسازی خانه های قدیمی فرصتی طلایی است تا با هزینه ای بسیار کمتر از ساخت خانه جدید، محیطی نو، به روز ، لاکچری و تمیز داشته باشید. فکرش را بکنید، اگر دیوار ها کاغذ دیواری شوند، کف خانه کفپوش و پارکت شود، پرده ها جدید شوند، کابینت های قدیمی و از رنگ رفته، جدید و ام دی اف شوند، رادیاتور های فانتزی کار گذاشته شود و در نهایت تمام سقف از هالوژن و نور مخفی بهره ببرد، چقدر خانه شما رویایی خواهد شد.

خانه های کرمان بعد از گذشت چند سال، آن حال و هوای اولیه خود را ندارند. داشتن یک خانه مدرن و پر روح آرزوی هر صاحبخانه ای است. کما این که اگر بخواهید خانه خود را به فروش برسانید، با کمی هزینه برای بازسازی آن، قطعا قیمت بسیار بالاتری را میتوان پیشنهاد نمود. همچنین از طرفی، تمام ما انسان ها علاقه ای درونی به زیبایی داریم. با زیبا شدن محیط خانه، حال و هوای خانه نیز تغییر میکند مخصوصا اگر این محیط، خانه شما باشد. خانه ای که هر روز برای آرامش و استراحت در آن زندگی میکنید.

پس دست به کار شوید. ما برای تمام بودجه ها، پیشنهادات مختلفی داریم. در نهایت میتوانید بهترین طراحی داخلی و دکور را برای خانه خود انتخاب کنید و از بودن در خانه لذت ببرید. عکس های زیر را ببینید تا متوجه شوید منظورمان از نوسازی خانه چیست. بازسازی خانه های قدیمی ایرانی از تخصص های گروه مکعب میباشد.

بازسازی خانه در کرمان رفسنجان سیرجان زرند نوسازی منزل
بازسازی و نوسازی خانه در کرمان رفسنجان سیرجان زرند نورپردازی طراحی داخلی دکوراسیون

هزینه بازسازی خانه در کرمان

هزینه بازسازی خانه در کرمان بسته به بودجه ای است که شما برای آن کنار میگذارید. معمولا هزینه بازسازی آشپزخانه بیشتر از بقیه جاهای خانه است زیرا طرح های جدیدتر کابینت، گران تر بوده و البته جلوه بیشتری به خانه میدهند. قیمت بازسازی خانه در کرمان بسیار کمتر از شهرهای بزرگ است زیرا ما توانسته ایم تمام هزینه های موجود در راه نوسازی ساختمان را تا حد بسیار زیادی کم کنیم.

برآورد هزینه بازسازی ساختمان در کرمان نشان میدهد که به طور میانگین حدود 60 میلیون تومان بودجه برای دکوراسیون داخلی خانه های صد متری نیاز است. این رقم برای شهر کرمان و شهرستان های رفسنجان، سرجان و زرند تقریبا به همین اندازه میباشد. البته اگر خانه یا باغی که میخواهید آن را بازسازی و نوسازی کنید دارای مجموعه استخر نیز هست، هزینه بازسازی کمی افزایش پیدا میکند.

هزینه نوسازی خانه در کرمان با استفاده از کناف

 

سقف یکی از مهمترین قسمت های خانه برای بازسازی است. برای انجام بازسازی سقف باید یک شاسی فولادی زیر کناف اجرا شود و گچ بری ها اضافه شوند. بسته به این که چه طرحی در نظر داشته باشید و این که چقدر بخواهید برای بازسازی سقف با استفاده از کناف هزینه نمایید، هزینه ها نیز متفاوت خواهد شد. همچنین اجرای نورمخفی در کرمان یکی از مواردی است که با بازسازی سقف همراه خواهد شد. این قسمت نیز بسته به کیفیت کالای استفاده شده و میزان نور مورد نیاز شما متغیر خواهد بود.

ایده برای بازسازی خانه در کرمان

یکی از مهمترین قسمت های نوسازی و بازسازی خانه در شهر کرمان، داشتن ایده های خلاقانه و نو است. یک ایده نو، خانه شما را جای فوق العاده ای برای زندگی میکند. قیمت خانه شما به شدت افزایش پیدا کرده و البته بین آشنایان از اعتبار بیشتری برخوردار خواهید شد. گروه مکعب، ایده های خلاقانه خود را ضمانت میکند. همچنین قبل از انجام کار به کمک برنامه های طراحی ( مانند 3D MAX) ایده ها را ببینید و راجع به آن ها نظر دهید.

خدمات بازسازی و نوسازی منزل در کرمان

خدمات بازسازی منزل در کرمان با کارشناسی اولیه کاملا رایگان شروع میشود. برای ایجاد یک قرار ملاقات، کافیست با شماره تلفن کرمان تاسیسات یعنی 09135824101 تماس بگیرید. گروه مکعب تمام موارد بازسازی و نوسازی خانه در کرمان مانند اجرای سقف کشسان، طراحی و اجرای سقف کاذب، طراحی و اجرای دیوار، فروش و نصب کاغذ دیواری و کناف کاری در کرمان را انجام داده و مفتخر است بیان کند که تمام این موارد با ضمانت تایید شما انجام خواهد شد.

 

به این ترتیب نیازی نیست هزینه خرید خانه بدهید. کافیست برای بازسازی و مقاوم سازی ساختمان های کلنگی، قدیمی و فرسوده خود با ما تماس گرفته و بعد از اتمام پروژه، یک خانه شیک، زیبا و مدرن تحویل بگیرید. گروه مکعب علاوه بر موارد مذکور، میتواند سیستم های گرمایشی و سرمایشی جدید را نیز برای خانه شما محیا کند. به این ترتیب، به راحتی میتوانید با بخاری خانه خود خداحافظی کرده و با انجام کمی هزینه، از سیستم پکیج و شوفاژ دیواری استفاده نمایید. همچنین میتوانید کانال کشی کولر و یا لوله های اسپیلت را به طور کاملا مخفی و زیر کار انجام دهید و از زیبایی خانه خود لذت ببرید.

بازسازی کابین ام دی اف منازل قدیمی و خانه ها و اداره های کرمان رفسنجان سیرجان زرند.

مراحل بازسازی خانه در کرمان

اولین مرحله در بازسازی و نوسازی ساختمان، خلق ایده است. بهترین کار این است که تنها چهاردیواری خانه را در ذهن خود مجسم کنید و بعد تا میتوانید سقف ، کف، مبلمان، میز ، کابینت ها و تمام وسایل را در ذهن خود تغییر دهید. همچنین کنار تمام این ها، نورپردازی را هم اضافه کنید. از بین تمام ایده هایی که به ذهنتان می آید، که تقریبا هزارتا هستند، بهترین ایده انتخاب میشود و تا جایی که با بودجه کلی هماهنگ باشد تعدیل میشود.

چه چیزهای دیگری شامل بازسازی منزل در کرمان خواهند شد؟

 

1.     بازسازی، تعمیر و تعویض سیستم فاضلاب منزل در کرمان

2.     نوسازی و بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در کرمان

3.     تغییر فضای ساختمان و نورپردازی در کرمان

4.     انجام نمای سنگ و چوب در کرمان

5.     نصب و اجرای پله گرد در کرمان

6.     طراحی داخلی خانه در کرمان

7.     مقاوم سازی خانه در برابر زلزله

 

8.     حیاط سازی شیک

بازسازی-خانه-در-کرمان-رفسنجان-زرند-سیرجان-نورپردازی-دکوراسیون-داخلی-کابینت-پارکت-نصب-سنگ

خدمات گروه مکعب در شهر های زیر ارائه میشوند:

  1. بازسازی خانه در زرند
  2. بازسازی خانه در رفسنجان
  3. بازسازی خانه در سیرجان
  4. بازسازی خانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو