فروش و تعمیر تصفیه آب در شهر کرمان

شما میتوانید با تماس با کرمان تاسیسات یا با پر کردن فرم سفارش سرویسکار، برای تعمیر و یا نصب دستگاه تصفیه آب خانگی خود در شهر کرمان اقدام کنید همکاران ما در سایت کرمان تاسیسات همواره سعی میکنند بهترین خدمات پس از فروش را برای دستگاه های تصفیه آب خانگی ارائه دهند. تعمیر تصفیه آب در کرمان یکی از موارد مورد نیاز در شهر کرمان میباشد زیرا سختی آب شهر کرمان زیاد است و این موجب میشود که عمر فیلتر های دستگاه تصفیه آب در کرمان زودتر از شهر هایی با سختی آب کمتر زودتر تمام شود. کرمان تاسیسات در نظر دارد تا با تعویض به موقع فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی در کرمان، موجبات سلامت بیشتر کرمانی ها را فراهم آورد. همچنین در مواردی پمپ دستگاه تصفیه آب و یا قطعاتی مثل منبع انبساط تصفیه آب یا آداپتور آن خراب میشود و نیاز به تعویض دارد.

تصفیه آب چیست؟

تصفیه آب به کلی به عملیاتی گفته می شود که در طی آن آب از برخی املاح و آلودگی های مورد نظر پاک می شود. تصفیه آب برای استفاده های مختلفی صورت می گیرد. برای مثال گاهی تصفیه آب شور و تبدیل آن به آب شیرین به منظور استفاده آن برای مصارف کشاورزی صورت میگیرد. گاهی آب کلر زده شده و شن و ماسه آن گرفته میشود تا برای مصارف خانگی و شست و شو به غیر از آشامیدن مورد استفاده قرار گیرد. همچنین تصفیه آب به منظور نوشیدن نیز بر روی آب انجام میشود. اما متاسفانه به دلیل هزینه بالا و افزایش میزان مصرف آب، تصفیه آب آشامیدنی به خوبی انجام نمیگیرد. همین موضوع سبب شده است تا میزان استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی افزایش یابد.

فروش و تعمیر دستگاه تصفیه آب در شهر کرمان فیلتر تصفیه آب کربن فعال و ممبران سختی آب

چرا باید از تصفیه آب استفاده نمود؟

اینجا این سوال پیش می آید که به چه دلیل و چرا باید از تصفیه آب خانگی استفاده نمود؟ استفاده از تصفیه آب خانگی به این دلیل اهمیت زیادی دارد که زمانی که آب در منابع بزرگ به خوبی تصفیه نمیشود میزان املاح و مواد مضر در آن بسیار بالا است در نتیجه این املاح با رسوب کردن در کلیه سبب بروز مشکلاتی همچون سنگ کلیه میشوند. در حالیکه با نصب یک تصفیه آب خانگی می توان به راحتی از بروز چنین مشکلات جلوگیری نمود. به طور کلی به آبی قابل نوشیدن است که TDS یا سختی آن بین 50 تا 85 باشد. و آبی که TDS آن بیشتر از 150 باشد برای سلامتی انسان مضر است. (TDS یعنی میزان املاح موجود در آب). 

سختی آب در کرمان بالا است و موجب پوسیدگی لوله و گرفتگی پکیج ایران رادیاتور و بوتان میشود به علت رسوب و اسید شویی، در نتیجه باید از تصفیه آب خانگی استفاده نمود

حتی در کرمان هم؟

متاسفانه به دلیل آن که کرمان با کم آبی مواجه است و آب های آن از چاه هایی تامین میشود که تقریبا همگی به انتها رسیده اند و در نتجیه با خاک و املاح زیادی همراه هستند در نتیجه لزوم استفاده از تصفیه آب در کرمان افزایش می یابد. بر طبق آخرین اندازه گیری ها سختی آب یا TDS آب آشامیدنی در کرمان عددی بین 250 تا 600 است که همگی بالای عدد 150 بوده و برای نوشیدن نمیتوان از آن ها استفاده نمود زیرا به کلیه ها آسیب می رسانند. در نتیجه همین موضوع دلیلی بر آن است که تصفیه آب در کرمان تا چه حد لازم است. استفاده از تصفیه آب در کرمان یکی از ملزومات و واجبات میباشد.

تصفیه های آب خانگی انواع مختلفی دارند. تصفیه آب خانگی می تواند با منبع و یا بدون منبع باشد. همچنین تعداد فیلترهای هر تصفیه آب متفاوت است. کرمان تاسیسات قصد دارد با بررسی کامل و دقیق تصفیه های آب خانگی به همشهریان کرمانی کمک نماید تا بتوانند برای خرید تصفیه آب خانگی به بهترین شکل و با آکاهی کامل تصمیم بگیرند.

فیلتر این دستگاه ها  انواع متفاوتی دارد. ممکن است یک دستگاه تنها دارای یک فیلتر باشد  و دستگاه دیگر هفت یا هشت فیلتر داشته باشد. هر کدام از فیلتر ها وظیفه ی مخصوص به خود را دارند اما همانطور که از قیمت پیداست، دستگاه هایی با فیلتر های بیشتر، عملیات بیشتری روی آب انجام میدهند.

مهم ترین فیلتر این دستگاه ها، فیلتر ممبران (اسمز معکوس) است که سختی آب را با غشای مخصوص میگیرد. دیگر فیلترها عبارتند از:

1. فیلتر مرحله اول یا فیلتر شفاف: فیلتر پلی پروپیلن

2. فیلتر مرحله دوم: فیلتر یو دی اف UDF یا کربن فعال

3. فیلتر مرحله سوم: کربن بلاک

4. فیلتر اصلی (ممبران)

5. فیلتر پست کربن

6. فیلتر مینرال (مواد معدنی)

7. فیلتر آب قلیایی 

8. فیلتر مارورای بنفش UV

 

شما برای نصب دستگاه تصفیه، خرید دستگاه تصفیه آب و تعمیر تصفیه آب میتوانید از این دو راه استفاده نمایید:

1. تماس با شماره تلفن کرمان تاسیسات (جهت اعزام سرویسکار تصفیه آب )

2. پر کردن فرم سفارش تعمیرکار تصفیه آب در این لینک.

بستن منو