تعمیر کولر آبی در کرمان سفارش تعمیرکار سرویسکار کولر گازی و کولر آبی در کرمان

تعمیر کولر آبی در کرمان

نیاز به تعمیر کولر آبی در کرمان، یکی از نیاز های اساسی هر خانه و اداره میباشد. روز های بسیار گرم تابستان کرمان باعث شده است که کولر آبی به طور یک سره در شب و روز کار کند. یکی از عیب های کولر آبی این است که با خاموش شدن کولر آبی، هوا گرم میشود. هر کدام از قطعات نصب شده در کولر آبی نیز عمر مفید خود را دارند به طور مثال پمپ کولر آب یبعد از دو سال کار کردن مداوم، مستهلک میشود و یا قدرتش کم میشود یا سیم پیچش میسوزد. در نتیجه با خراب شدن پمپ کولر آبی، کولر باد گرم میزند. کرمان تاسیسات با کادری مجرب از تعمیر کاران کولر آبی در کرمان، سعی میکند مشکل کولر شما را هر چه سریعتر رفع نماید. 

 

برای سفارش تعمیر کولر آبی در کرمان متیوانید با شماره تلفن کرمان تاسیسات 09135824101 تماس حاصل فرمایید. یا با پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیر کار و نصاب، مشکل خود را گزارش کرده و منتظر تماس از سوی کرمان خدمات باشید.

نصب کولر آبی در کرمان

یکی از خدمات ارائه شده در کرمان تاسیسات، نصب کولر آبی در کرمان است. با توجه به شرایط جوی حکم فرما بر شهر کرمان یعنی شرایط گرم و خشک. بهترین روش خنک سازی استفاده از کولر آبی میباشد. مزیت کولر آبی در یک شهر خشک، زیاد کردن رطوبت محیط میباشد. هر چه رطوبت محیط بیشتر باشد، شادابی بیشتر میشود. ضرورت استفاده از کولر آبی ما را به این داشت که با بهترین نصاب های کولر آبی در کرمان در تماس باشیم تا بتوانیم در زمان های ضروری مانند گرمای تابستان، هر چه سریعتر کولر آبی محل شما را نصب نماییم. 

سرویس کولر آبی در کرمان

به دلیل وجود آب پر از املاح در کرمان، کولر های آبی نیاز به سرویس سالیانه دارند. پوشال های کولر آبی تقریبا هر سال یک بار مقدار زیادی سارچ میبندند. این سارچ موجب گرفتگی پوشال ها میشود. هر پوشالی که نتواند به خوبی هوا را از بیرون از خانه بگیرد، نمیتواند باد خنک به داخل خانه بدمد. علاوه بر این، یاتاقان کولر نیاز به روغن کاری سالیانه دارد. اگر سرویس کولر آبی سالی یک بار انجام نگیرد، عواقب بدی را برای تمام دستگاه خواهد داشت. کافی است کولر به مدت یک روز، گرم کار کند. از آنجایی که سیم پیچ کولر راه دیگری برای خنک شدن ندارد، گرم کار کردن کولر باعث خرابی سیم پیچ موتور کولر میشود و در نهایت به جای هزینه ای کو.چک، متحمل هزینه های بزرگ میشوید. تیم کرمان تاسیسات برای راحتی شما عزیزان، لیستی از سرویس کار های کولر آبی در کرمان آماده نموده است.

برای استخدام سرویسکار کولر آبی در کرمان کافی است با شماره تلفن 09135824101 تماس حاصل فرمایید یا با پر کردن فرم سفارش آنلاین سرویسکار، منتظر تماس از سوی یکی از سرویسکاران کولر آبی در کرمان باشید.

چه سرویسکاری برای تعمیر کولر آبی در کرمان مناسب است؟

 1. تعمیر کار کولر آبی که تجربه کافی برای تعمیر کولرابی در شهر کرمان داشته باشد.
 2. از نمایندگی کولر آبی سپهر الکتریک کرمان یا کولر آبی لورچ کرمان باشد.
 3. تعمیر کاری که وقت آزاد داشته باشد و بتوانید وقت خود را به گونه ای با او هماهنگ کنید که مجبور به گرفتن مرخصی از سر کار خود نباشید.
 4. تعمیر کار کولر آبی که دانش فنی برای دیگر وسایل سرمایشی مانند تعمیر کولر گازی در کرمان داشته باشد تا بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند.
 5. سرویسکار کولری باشد که تجربه کار کردن داشته باشد و مشتریان او از نحوه کار و سرویس او راضی باشند.
تعمیر کولر آبی در کرمان سرویس کولرآبی کرمان پوشال یاتاقان خنکی موتور

مشکلات احتمالی کولر آبی در کرمان:

 

 1. گرفتگی مقسم آب
  1. مقسم آب که به پمپ کولر متصل میشود به علت سارچ و املاح آب کرمان میگیرد و نیاز به فنر زنی یا تعویض پیدا میکند.
 2. گرفتگی پوشال ها
  1. پوشال های کولر آبی بعد از مدتی کار کردن کیپ میشوند و نمیتوانند هوا را از داخل خود عبور دهند در نتیجه نیاز به تعویض پیدا میکنند.
 3. خرابی پمپ کولر
  1. پمپ کولر آبی دارای عمر مفید میباشد، بعد از مدتی کار کردن ضعیف میشود و یا نیاز به تعویض پیدا میکند.
 4. پاره شدن تسمه کولر آبی
  1. تسمه کولر آبی نیز تقریبا هر سال یک بار باید تعویض گردد. هر کولر یک تسمه مخصوص به خود را دارد و باید انداز هآن دقیق باشد زیرا گشاد شدن تسمه کولر باعث کم شدن سرعت آن میشود.
 5. سوختن سیم پیچ کولر
  1. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای کولر آبی پیش بیاید، سوختن سیم پیچ آن است.

سرویس کولر آبی در کرمان شامل چه مواردی است:

 1. تمیز نمودن پوشال های کولر
 2. روغن کاری یاتاقان
 3. تست و بازدید کلی از کولر و میزان سرماش آن
 4. بررسی سلامت تسمه کولر
 5. باز نمودن مقسم آب
 6. روغن کاری یاتاقان کولر آبی
 7. تمیز کردن کف کولر آبی ( کف سابی )
بستن منو