دکمه ریست پکیج بوتان کجاست ؟ – نحوه ریست پکیج بوتان – دکمه ریست اپتیما پرلا ورونا پارما cv424s

دکمه ریست پکیج بوتان کجاست ؟ – نحوه ریست پکیج بوتان – دکمه ریست اپتیما پرلا ورونا پارما cv424s

اگر پکیج بوتان دارید و برایتان سوال شده است که دکمه ریست پکیج بوتان کجاست ؟ متن پایین به شما کمک میکند تا به جواب سوال چگونه پکیج بوتان را ریست کنیم  و نحوه ریست پکیج بوتان برسید. این متن برای ریست کردن پکیج های اپتیما – کالدا ونزیا – پرلا – ورونا – پارما بوتان تنظیم شده است. 

پکیج هایی مانند بنسره پرو به طور مشخص دارای دکمه ریست هستند و نیاز به متن زیر نخواهند داشت. ریست کردن پکیج باعث راه اندازی مجدد پکیج میشود، در نتیجه اگر به دلایلی مانند بسته بودن شیر گاز، دستگاه ارور بدهد، ریست کردن دوای مشکل پکیج است. قبل از عیب یابی پکیج دیواری بوتان بهتر است یک مرتبه دستگاه را ریست کنید.

دکمه ریست پکیج بوتان کجاست ؟ 

برعکس پکیج های ایران رادیاتور و ایساتیس و بسیاری از پکیج های موجود در بازار ایران , پکیج بوتان دکمه ریست مشخصی ندارد . پکیج های قدیمی تر بوتان مانند پکیج bn حتی کلید استندبای هم ندارد و فقط روی حالت تابستانه و زمستانه جابجا میشوند . پکیج های نسل بعد بوتان که اپتیما و کالدا ونزیا بودند علاوه بر قابلیت تنظیم فصل حالت استند بای هم داشتند . با پیشرفته شدن پکیج ها و به روی کار امدن پکیج هایی با صفحه دیجیتال مانند بوتان پرلا. و بوتان ورونا , کلید تغییر فصل روی حالت خاموش نیز قرار میگیرد.

 

 

چرا پکیج نیاز به ریست کردن دارد؟

یک دستگاه پکیج ممکن است به دلایل زیادی نیاز به ریست کردن و راه اندازی مجدد داشته باشد. مثلا یکی از خطاهایی که در دستگاه های ورونا و پرلا بیشتر دیده میشود ارور e1 است. برای رفع خطای e1 در پکیج بوتان، بهتر است قبل از هر چیزی یک مرتبه پکیج را ریست نمایید تا اگر ظاهر شدن ارور به خاطر مسئله ای مانند قطع بود گاز پیش آمده است برطرف شود. به این ترتیب نیازی نیست برای کارهای پیش پا افتاده با نمایندگی بوتان یا تعمیرکار پکیج بوتان تماس بگیرید. اما اگر بعد از ریست کردن پکیج و راه اندازی مجدد آن باز هم ارور ظاهر شد، باید با نمایندگی خدمات پس از فروش پکیج بوتان یا یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

بالاخره دکمه ریست پکیج بوتان کجاست؟

نبودن دکمه ریست در پکیج های بوتان به معنی ریست نشدن ان ها نیست. هر کدام از پکیج های بالا به روش مشخص خودش ریست میشود . در پکیج بوتان مدل bn کافیست کلید تغییر فصل را یک مرتبه روی حالت تابستانه و مجددا روی حالت زمستانه تنظیم کنید تا پکیج ریست و راه اندازی مجدد گردد.

در پکیج های بوتان اپتیما و بوتان کالدا ونزیا برای ریست کردن پکیج باید کلید تغییر فصل را روی استند بای برده و مجددا روی حالت تابستانه یا زمستانه برگردانید تا پکیج ریست و راه اندازی شود.

در پکیج های جدیدتر مانند پرلا و ورونا و پارما باید کلید سمت چپ (ولوم کم و زیاد کردن دمای شوفاژ) را روی حالت off قرار دهید و مجددا روی حالت تابستانا یا زمستانه ببرید.

راحت بودن نه؟

در نتیجه ریست کردن پکیج بوتان در تمام پکیج های بوتان به یک شکل است منتهی چون کلید ریست به صورت مشخص تعبیه نشده است گاهی اوقات گیج میشویم که دکمه ریست پکیج بوتان کجاست و چگونه باید پکیج بوتان را ریست کرد ؟

تعمیر پکیج بوتان کرمان

کرمان تاسیسات همیشه سعی میکند بهترین ها را برای شما فراهم نماید. اگر نیاز به لیست نمایندگی های بوتان در کرمان دارید میتوانید در همین سایت به این افراد دسترسی داشته باشید. علاوه بر این اگر نیاز به تعمیرکار پکیج بوتان دارید با ما تماس بگیرید و عیب پکیج خود را بیان کنید تا یک سرویسکار پکیج بوتان در کرمان به شما معرفی کنیم.

همچنین متیوانید فرم سفارش آنلاین نصاب و تعمیرکار پکیج بوتان را پر کنید تا اپراتور ها ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یک نماینده پکیج بوتان در کرمان را به شما معرفی نمایند.

امیدواریم متن بالا جواب سوال های شما را داده باشد و متوجه شده باشید که دکمه ریست پکیج بوتان کجاست . با این حال اگر سوالی راجع به تعمیر پکیج بوتان دارید خوشحال میشویم آن را در پایین همین متن در بخش نظرات بیان کنید.

اگر به آموزش تعمیر پکیج بوتان در کرمان علاقه دارید به سایت کرمان خدمات نیز سری بزنید. همچنین مطلب تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شما کمک میکند تا در این موضوع نیز خبره شوید.

برای مشورت با نمایندگی بوتان در شهر کرمان کافیست با شماره 09135824101 تماس بگیرید و لیست نزدیکترین نمایندگی بوتان کرمان به محله خود را دریافت نمایید. مطمئن باشید خدماتی که از نمایندگی بوتان در کرمان دریافت میکنید، کیفیت بالایی خواهد داشت و تعمیرکار مجاز بوتان در کرمان، کار شما را سریعتر از تعمیرکاران آزاد پکیج راه می اندازد.

پاسخی بگذارید

بستن منو