شیر اطمینان پکیج

شیر اطمینان پکیج

شیر اطمینان پکیج چیست و چگونه کار میکند؟

شیر اطمینان پکیج

شیر سه بار برای کنترل فشار در مدار اولیه (گرمایش) پکیج ها استفاده می‌شود. هگامی که فشار سیستم به فشار نهایی می‌رسد این شیر باز شده و خارج شدن آب مانع افزایش فشار می‌شود.

اصول عملکرد: قسمت آب‌بندی شیر با فشار فنر که روی قسمت نشیمنگاه فشره شده است با افزایش فشار و رسیدن به فشار حد شیر، شیر کاملا باز شده و آب از قسمت خروجی تخلیه می‌شود. قطر قسمت تخلیه از قسمت ورودی معمولا بیشتر است.

فشارهای کارکرد

افزایش فشار تخلیه: تخلیه کامل شیر هنگامی است که فشار شیر PS کمتر از 10 درصد فشار تنظیم شده Pset برسد.PS<1/1Pset   

فشار بسته شدن شیر: شیر با فشار PC>0/8 Pset  و مانع خارج شدن زیاد آب از سیستم می‌شود.

PC=  فشار بسته شدن

 

PSet = فشار تنظیم شده 

شیر اطمینان پکیج ایران رادیاتور بوتان ایساتیس

شیر اطمینان یکی از قطعات اصلی پکیج های دیواری و زمینی میباشد و در تمام پکیج های ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس و… یافت میگردد. در پکیج های قدیمی تر، شیر سه بار از آلیاژ برنج ساخته میشد اما در پکیج های جدیدتر به جای استفاده از شیر سه بار برنجی که استحکام بسیار بالایی داشت از شیر اطمینان پلاستیکی بهره برداری میشود. پکیج های بوتان کرمان از شیر فیتینگی ( بدون رزوه) بهره میبرند در حالی که پکیج های ایران رادیاتور که شیر برنجی داشتند، همگی از نوع رزوه ای مانند عکس بالا استفاده مینمودند.

اگر شیر اطمینان شما آب میدهد، به احتمال زیاد نیاز به تعویض دارد. این شیر به علت وجود یک سوپاپ داخل آن، بعد از مدتی ضعیف میشود و باید مورد تعویض قرار گیرد. کرمان تاسیسات برای تعویض شیر وتعمیر پکیج شما آماده است! کافی است با شماره تلفن 09135824101 تماس حاصل فرمایید یا با پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیر کار و اعلام مشکل پیش آمده، منتظر تماس از سوی اوپراتور های کرمان تاسیسات باشید.

اگر به یادگیری تعمیر پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور در کرمان علاقه دارید، سایت کرمان خدمات نیز میتواند به شما کمک کند.

کلمات کلیدی این مقاله:
1. تعمیر پکیج در کرمان
2. خرید شیر اطمینان
3. بوتان کرمان
4. ایران رادیاتور کرمان

نمایندگی ایران رادیاتور کرمان

برای اعزام نیروی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور از نمایندگی ایران رادیاتور کرمان با شماره 09135824101 تماس بگیرید.

نمایندگی بوتان کرمان سعی میکند بهترین خدمات را برای تعمیر پکیج بوتان شما ارائه دهد. برای اعزام نیروی تعمیرات پکیج بوتان در کرمان با شماره 09135824101 تماس بگیرید تا در اسرع وقت یکی از نمایندگی تعمیرات بوتان کرمان نزد شما بیاید.

پاسخی بگذارید

بستن منو